Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem merek elmenni az 5.-dik...

Nem merek elmenni az 5.-dik forgalmi vizsgára?!

Figyelt kérdés

4szer buktam forgalmi vizsgából,mert nagyon izgultam,és mindent el rontottam.

Kihagytam 9 hónapot ,ezután újra el kezdtem vettem 40 órát. Már nem félek a vezetéstől,szépen nyugodtan kezelem az autót is. Az oktatóm meg akarja kérni a forgalmi vizsga idopontot,de én ez miatt egy kicsit megilyedtem. Az oktatóm szerint már nem vagyok bizonytalan,és szépen nyugodtan vezetek,de akkoris bennem van,hogy szerintem ez a vizsga se fog sikerűlni. És ha ez a vizsga se sikerul akkor jon a Páv..

Eddig azert buktam négyszer mert amikor beult a vizsgabiztos akkor mindig megilyedtem,cikáztak a fejemben a negatív gondolatok. Lefulladtam,és ettől annyira megijedtem,hogy nem tudtam újra indítani az autot. A masik vizsgan ugy akartam elindulni hogy nem nyomtam be a kuplungot. Már nem felek a vezetestol ,nem izgulok de nem merek kimenni vizsgazni.

Tudnátok valami jo tanacsot adni?



febr. 25. 12:35
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Vizsga nélkül nem kapsz jogsit, nem húzhatod a végtelenségig.
febr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
De félek hogy megint nem fog sikerülni. Pedig már nem vagyok bizonytalan a vezetésbe,de a parkolástól félek
febr. 25. 12:43
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van, ha megbuksz? Elmész PÁV-ra, ahol megmondják, hogy nem vagy alkalmatlan, aztán vizsgázol még egyszer.
febr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Nagyon sok mindenre oda kell figyelni a vizsgán. En nem tudom elképzelni magamról,hogy sikeresen le fogok tudni vizsgázni. Pedig nem olyan nagy ügy,de hát akkoris bennem van az,hogy valamit elrontok szinte már minden szarért buktatnak... megbukni azert nem akarok mert már nagyon sok órát vettem. Most jutottam el odaig,hogy nem felek a vezetéstöl,nem felek a forgalomtól,de még ígyis bennem van a félelem . Szorongós tipus vagyok . Mindig túl gondolok mindent. Lehet,hogy ez a problema velem.. :/
febr. 25. 12:53
 5/35 A kérdező kommentje:
Az ismeroseim szerint az a jo,ha az oktato kikéri a vizsga idopontot,mert akkor már biztos,hogy tudok mindent... de szerintem az hogy az oktato ki ír vizsgára az még nem garancia semmire. Rá adásul ijesztget,hogy nagyon kemény vizsgám lesz,le kell vezetnem az 50 percet és valami tabletes vizsgám lesz. Ezek után hogyan merjek kimenni vizsgázni?
febr. 25. 12:55
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem kotelezo mindenkinek jogositvanyt szerezni. Ha normalis oktatod lett volna, a szorongasod, tulizgulasod miatt sikertelen 2.-3. vizsga utan lebeszelt volna a tovabbi penzkoltesrol es javasolta volna hogy varj 3-5 evet mire fejben is ott leszel, nemcsak testileg.
febr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha valami csoda folytán átmennél-és beülnél egyedül egy saját kocsiba,ott már menne vagy közveszélyes lennél?

Az oktatódnak meg kellene szervezni hogy ne tudjál arról hogy éppen vizsgázol,mondjuk valami okból helyettesítené valaki aki oktatónak mondaná magát de közben vizsgabiztos,vagy beülne hátra egy fiatal vizsgabiztos tanulónak álcázva és csak csendben figyelne szívatós feladatadások nélkül...

febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
33%
Jobb is ha nem lesz jogsid, te egy beteg életveszély lennél mindenkire.
febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
11%
8 as fogd be a szadat mert kirugatlak innen es meg tolem is megkapod a nevelést
febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
0%
Mert, 8 as, te mi vagy? Zseni? Leijesztenélek az utrol, kisfiacskam, ne bantsad te a kerdezot
febr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!