Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Matrica nélkül mentem fel az...

Matrica nélkül mentem fel az autópályára Budapesten, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Ez az M7es pályán történt(McDonalds és benzinkútnál Budapesten), elszúrtam az irányt és bíztam a térképben(hiába szedtem ki az autópályát) hogy elvezet. Már nem tudtam elkerülni a felhajtást, a következő lehetőségnél lementem. Éppen tegnap este történt, nem vagyok jártas Budapesten és az órás határra se figyeltem oda. Mi a teendő és mire számíthatok?

#büntetés #KRESZ #autopalyamatrica
febr. 25. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
1 órán belül még pótolhattad volna a vásárlást, így viszont megy majd a 21 830 forintos bünti. Ezt a pótdíjat majd kiválthatod éves országos jogosultság megvásárlásával, ami 57 260 forint.
febr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
21830 ft lesz a bünti, ha volt ellenőrző kapu vagy autó ami nézi a matricát. Ha nem, akkor valószínűleg megúsztad.
febr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy B2 kategóriás jármű. Pontosan mik a lépések amiket meg kell majd tennem?
febr. 25. 14:26
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#3 Ja, akkor az 98.160 ft bünti lesz, ha volt kapu. A lépései, megkapod a csekket postán és befizeted. Ennyi.
febr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!