Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan opció nincs, hogy jól...

Olyan opció nincs, hogy jól is menjen, és keveset fogyasszon?

Figyelt kérdés
Virago 535, egy hete vettem, elég olcsón mert problémás volt. Hidegen nehezen indult és egyenetlen az alapjárat, a végsebessége is 150 helyett 115, viszont csak 5 litert fogyasztott. Elvittem szakihoz, az 3 órán át mókolt valamit a karburátorokkal és most már sokkal jobban megy. Könnyen indul, szép az alapjárat, nyomatékosabb és a végsebesség is visszállt a gyári 150re. Csak az első teletanknál 9,5 literes átlag jött ki.

febr. 26. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van, csak ahhoz több pénz kell.
febr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ez vagy az...
febr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a karbit ojannal állíttatod be akinek van hozzá lambda szondája azzal pontosabbra lehet és lehet hogy kevesebb lesz a fogyasztás. Én személy szerint békén hagynám ha jól üzemel így.
febr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem dús/szegény keverékképzést állított a szaki - ilyenkor szokott a fogyasztás és a kraft együtt változni. Van egy csavar ami ezt állítja, de annyira nem vagyok képben sajnos. Csak annyit hallottam, hogy a nehezen induló karburátoros motorokat mindig a lambda arány változtatásával lehet a legkönnyebben orvosolni. Érdemes lehet megkeresni az arany középutat, amikor el is indul, "csak" 6-ot eszik, de még van benne kakaó. Sok boldog kilómétert a járgánnyal :)
febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!