Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2 millió forintét milyen...

2 millió forintét milyen autót érdemes venni? Amit szeretnék: 10 évnél fiatalabb, fogyasszon keveset, azért ne egy fiat panda legyen =) lehetséges ilyen autót? Ennyiért?

Figyelt kérdés
2017. máj. 4. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy J Astrát pl szerintem már ki lehet fogni ennyiért.
2017. máj. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ufo civic-et ajánlom.
2017. máj. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1.8 type-s 140 le Civic?

7-8 liter között elmegy,megbízható szerkezet,tágas és nem is kell kérvény a 60-ról 100-hoz ,és nem kell visszaváltani kb 3-ba 5-ből.

2017. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Vedd meg a Civicem. Igaz 2006 - os, de 140 ló, kamionos vagyok, ezért sokat állt míg oda voltam, 118 ezer km van csak benne, első tulaj vagyok, szervízkönyv, minden évben olajcsere, prémium üzemanyaggal jártam. 2.2 körül megszámítom.


De csak november körül tudom adni, akkor lesz pénzem az új Civicre.

2017. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

11 éves autó 2,2 millióért? Ezt ugye viccnek szántad?

Hiába patika egy autó és kevés km-es és nagyon vigyáztak rá, akkor is 11 éves technika. Már két generációval újabbak is futnak az utakon!

Szemléletesen: ha lehetne most kapni egy vadonat új, 0km-es, most legyártott 2101-es Ladát, F Astrárt, I-es Focust, III-as Golfot, bármit..., azt se venném meg. Mert nagyon jó autók voltak a maguk korában, de hiába új, ha nem mai technika.

Nyugodtan lepontozhatsz, mert rontani merem az üzletedet. Én akkor is ezt gondolom egy 11 éves autóról amit horror áron kínálnak arra hivatkozva, hogy de milyen jó állapotban van.

2017. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5.


A mai napon ajánlott márkaszervíz látatlanban 1.9 - et érte.


Ez beszámítási ár, a szabad piacon jellemzően többért lehet eladni.

2017. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vegyél új ladát ,kb vágysz egy buszra...

Full műanyag gagyi érzés,francia motorral.

Új astra meg ilyenek jók,de nem kapsz 2 millióért te 4-5 éveset,max nagyon fapadost vagy hulladékot.

Azért éri meg a 2006-2010 közötti ,pl itt civic : mert az még nevezhető jó kocsinak.

És azért tartja az értékét ,mert nem gagyi.

2017. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges, sőt még garancia is jár hozzá.


1,8M-ért látok jelen pillanatban 2008-as 1.7 CDTI Astrát és 1,6M-ért 2011-es 1.6 TDCI Focust az egyik legnagyobb márkacsoport használtautó adatbázisában.


Ha érdekel privátban küldök linket, hogy ne minősüljön reklámnak.

2017. máj. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!