Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnám elérni azt hogy...

Hogyan tudnám elérni azt hogy jobban meglássam a táblákat?

Figyelt kérdés

Jogsizom és az a problémám hogy a saját tábláimat látom de mondjuk ha másnak van pl egy elsöbbség adás vagy egy stopptábla azt nem annyira látom meg ezen lehet valahogy fejleszteni?

És vezetés során figyelni szoktam csak ez esik valamennyire nehezemre hogy meglássam.



febr. 26. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Lehet nem kéne vezetned...
febr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%

Hát én esküszöm ezt nem értem.

Nehezedre esik hogy láss, lásd???

Mondd te egyedül vagy ilyen kasu?

febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Majd a rutinnal jön.
febr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Ez tényleg rutin. Tudom itt mindenkit minimum Sennaként szart világra a szűz Mária, de átlag embernek ez rutin kérdése.


Összességében nagy csodák nincsenek, a "macisajt" és "stop" táblák könnyen felismerhetőek a formájukról.

febr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
Szemészeti szakrendelés.
febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Senkit sem szültek Senna-ként a világra, de az autósiskola dolga az lenne, hogy megtanítson vezetni ennyi pénzért...és azért a táblák felismerése nem egy művészet még egy kezdőnél sem...ha meg ennyire nem megy, akkor hogy ment át a vizsgán?
febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6: nem arról van szó, hogy nem ismeri fel, hanem még nincs ráállva a szeme, nem látja meg csak úgy, hanem eltereli a figyelmét az, hogy keresi.

Nekem is ez volt az elején, ugyanez a kék sávkiosztás táblákkal, meg úgy eleve a sűrűn táblázott helyeken nem bírtam felfogni az összes táblát.

Most már nem is kell semmit figyelne, tudat alatt megy mindennek a feldolgozása, és emellett mentem vészhelyzeteket amit a sok balpénisz előidéz a forgalomban. Már a mozgásukból előre látom kikre kell jobban figyelni.

febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 ezt hívják összefolgaló nevén úgy hogy "rutin" :)
febr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

6#

Büszke vagyok Rád. Gratulálok neked és az oktatódnak, hogy 30 óra gyakorlati vezetés alatt Teee tutira megtanultál vezetni.

Gondolom vizsga után mikor egyedül kimentél a forgalomba, már semmi újat nem tanultál, nem tapasztaltál.

febr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9 Hagyjad már, ő oktatta az oktatót.
febr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!