Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnék megszabadulni a...

Hogyan tudnék megszabadulni a 7 darab rossz autógumimtól teljesen legálisan a tartózkodási helyemen, tehát az ideiglenes lakcímemen?

Figyelt kérdés
Mert az állandó lakcímem ahova be vagyok jelentkezve az 1 kis falu és ott nemhogy szeméttelep, de semmi ilyesmi sincs.

febr. 27. 10:36
1 2 3 4 5
 1/42 hypno ***** válasza:
81%
Keresel egy olyan hulladékudvart, ahol leadható.
febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
85%
Hulladékudvar, vagy beviszed egy gumishoz
febr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
De ingyen akarom leadni. Gumis is pénzért veszi át. Én nen fizetek 1 forintot se érte. Hulladékudvar más néven mi?
febr. 27. 10:51
 4/42 hypno ***** válasza:
85%

#3


Más néven is hulladékudvar.

Ha minden igaz, mindet a Mohu üzemelteti.

febr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
34%
Velem szaroztak a hulladéktelepen, kb 1 éve, hogy nem vagyok odavalósi vigyem arrébb 100 km-t meg fizessek. Mondtam anyátokkal szórakozzatok, aztán kifelemenet kidobtam a kerítésük mellé .Jött valami őr ajvékolni,de mondtam hogy ez egy szeméttelep nem? arra van, hogy szemetet letegyem, most jobb ha arrébb 500 m-re kibaxom az erdőbe mert a másik verzióm az?? majd beviszed aztán írsz rá valami nevet aki itt lakik, aztán otthagytam őket a ge cibe :D
febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
#5 jól tetted!!! De itt sajnos nincs szeméttelep. Akkor hogy tudnám megoldani?
febr. 27. 11:41
 7/42 anonim ***** válasza:
47%
Valójában az a vicc, hogy legálisan és ingyen sehogy. Az önkormányzat van ahol évente 1x rendez ilyen begyűjtést de ez sem jellemző. Fel lehet még darabolni 4be és a kukába beszórni az is egy megoldás, csak szórj rá a tetejére kommunálist. Elvileg ez sem szabályos de megy az égetőbe ahogy a többi.
febr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
79%

#3: Hát tőlem sose kért pénzt a gumis, pedig nem csak személyautógumiról beszélünk.

De ne legyél már annyira suttyú, mint a válaszoló, hogy kib*/szod az út szélére. Hívd fel az önkormányzatot, ha nem találod a honlapjukon, vagy a helyi face csoportban kérdezd meg


#2

febr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 hypno ***** válasza:
100%

Tudod mit?!


Ha leírod a település nevét hajlandó vagyok megnézni neked hol tudod leadni a gumikat.

febr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 hypno ***** válasza:
58%

Vagy nem is

Itt a lista

[link]


Egy PDF-en csak megtalálod.

febr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!