Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem működik az üzemanyag...

Nem működik az üzemanyag szintjelző?

Figyelt kérdés
Tankoltam több mint 6 litert úgy hogy már csutkán volt, viszont nem ment fel a szintjelző és rá fél óra múlva leállt a kocsi. Megnéztem és nem levegős a rendszer, van kompresszió is viszont többször is inditottam de nem indul. Holnap megyek és hozok bele üzemanyagot és kiderül. Szerintetek mi lehet a baj? Volvo V50

#Volvo #nem reagál az üzemanyag szintjelző #leállt a kocsi
febr. 27. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
6 litert? Ha fél órát állt az autó, és utána nem indult, az gyanúra ad okot. Ha mentél is vele, akkor esetleg elfogyott.
febr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
50 literes tankba raksz 6 litert, akkor mitől menne feljebb a szintjelző? Na és mitől nem döglene meg az üzemanyag pumpa. Nem szabad alacsony üzemanyagszinttel használni, mert nem kap kenést a pumpa és kipurcan.
febr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy nézted meg a kompressziót?
febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha lekattant a pisztoly, akkor az bizony tele lett tankolva. Máshol van a hiba.
febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A tankba mekkora a kompresszió???
febr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te vagy az akit nem érint az üzemanyagár emelkedés, mert te mindíg 2000-ért tankolsz!!!
febr. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 krwkco ***** válasza:

"Ha lekattant a pisztoly, akkor az bizony tele lett tankolva."

A kérdező 6 litert tankolt az üres tankba.

febr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat már megoldódott a dolog. Nem szabad kevés üzemanyagot hagynom benne, csak kicsit meg kellett kocogtatni a tartályt alul és fel töltöttem fullra.
márc. 1. 02:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!