Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rátankolhatok a régi benzire,...

Rátankolhatok a régi benzire, vagy előtte le kellene csapolni a régit?

Figyelt kérdés
Másfél éve áll egy H astra 1.6 szívóbenzin, kb 10 liter 100as benzinnel a tankban (kb 2 éves). Új akkut kapott, az erőteljesen forgat, de az autó nem indul. Az első gyanúm az, hogy megromlott a benzin, és arra gondoltam, hogy rátankolok 20-30 liter frisset, vagy akár egy teletankot is. Ez jó ötlet lenne? Vagy inkább a régit le kellene csapolni előtte?

febr. 28. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Többet tankolj rá, nem lesz baja.
febr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 hypno ***** válasza:
14%
Nem romlott meg a benzin.
febr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Én más hibára gyanakszom.
febr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 kérlek oszd meg velem is, nehogy elmenjek a kútra 10db 5 literes flakkonnal feleslegesen.
febr. 28. 10:45
 5/11 anonim ***** válasza:
10-15L böven jó pluszban. Több gond is lehet nem indul.
febr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 veterán vas ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de tizenéves autónál -ami másfél éve áll- elég hosszú listát lehet írni a "miért nem indul?" kérdésre.
febr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na rálocsoltam 15 litert és végül beindult nehezen. kb 10x10mp indítózás után. A végén már bikázni kellett, de már indul könnyen hidgen is.
febr. 28. 12:57
 8/11 anonim ***** válasza:

"nehogy elmenjek 10 db 5literes flakonnal feleslegesen"


Na ebből tisztán látszik mennyire komoly a kérdező.😀

febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na, ha végre beindult, akkor irány a benzinkút, és teletank. Alapból nem értem, hogy állhatott nem teletankkal ennyi időt. Minek van autód, ha minimálisan sem akarod életben tartani?
febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Enyém 2 évet állt, csak 5l öntöttem rá és indult
febr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!