Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg tudom nézni valahol vagy...

Meg tudom nézni valahol vagy van-e illetve meddig van kötelező biztosításom a gépjárművemen?

Figyelt kérdés

Van 2 autóm egy munkás és egy amit másodikkén használok.

A 2. Autón most volt rendszám csere adminisztrációs okokból és ha lekérdezem azt írja hogy nincs rajta érvényes KGFB de beszéltem a biztosítóval ő azt mondta ne aggódjak van biztosítás az autón.

Most akkor mi a helyzet?



febr. 28. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
A biztosító online fiókjában?
febr. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A biztosító online fiókjában, a csekken, vagy a "zöld" szelvényen
febr. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha beszéltél a biztosítóval, az már jó, mert ezek szerint legalább azt tudod, hogy melyik biztosítóval állsz szerződésben. A rendszámváltozást be kellene feléjük jelenteni. Amúgy meg kérsz tőlük egy írásos fedezetigazolást és meg van oldva.

Nem árt, ha az ott van a kocsiban. Baleset esetén a bejelentőn a kötvényszámot fel kell tüntetni, jó ha kéznél van. (Az igazoláson általában ez is rajta van.)

febr. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze, minden megvan és elintéztem a telefonálásokat, jelzéseket, csak meglepődtem mikor kíváncsiságból lekérdeztem az autót és azt írta, hogy Nincs KGFB.

Köszönöm a gyors válaszokat!

febr. 29. 13:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!