Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fékcsere után fémes hang?

Fékcsere után fémes hang?

Figyelt kérdés

Vettem egy használt autót Toyota márkakereskedésből

10 éves qashqai

Friss műszakival, illetve kellett pár dolgot cserélni hogy átmenjen a vizsgán

Mindent ők intéztek.

Első tárcsa, betét lett cserélve.

Amikor haza hoztam (200km) semmi hangja nem volt.

Most 2 napig állt.

Ma használtam és egész úton hangja van.

Mintha folyamat befogna kicsit vagy nem tudom



márc. 2. 15:07
 1/3 A kérdező kommentje:

Olvastam több helyen, hogy minimális összekopásig lehet hangja,

Viszont ez eléggé hallható.

Felhúzott ablakoknál is.

Jövő héten elviszem a szerelőmhöz nézze meg, de előtte aggódó tulajként itt is körbe kérdezek, más is volt már hasonlóan

márc. 2. 15:09
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A fékek bekopás alatt nem adnak semmilyen hangot. Valamit elbasztak, nem tudhatjuk, hogy mit.


"Jövő héten elviszem a szerelőmhöz nézze meg"


Na és ez az, amit most felejts is el. Ha az hibázott, aki csinálta, akkor garanciával tartoznak. Ha előtte más hozzányúl, akkor buktad a garanciát és nyithatod a pénztárcád.

márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
29%
Pl. egy rugót elfelejtettek visszarakni, ami eltartja a tárcsától a betétet. Vagy nem sikerült eltakarítani a rozsdát a felületekről vagy nem zsírozták újra a csúszkákat. A lényeg, hogy hibáztak, garanciális az tuti. Vidd vissza ahhoz aki csinálta. Esetleg lehet még gyenge minőségű fékbetét és nem koptatták be beszerelés után te meg satufékeztél, amit nem szabad.
márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!