Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem megy az ablaktörlő?

MNorbi99 kérdése:

Miért nem megy az ablaktörlő?

Figyelt kérdés

A héten elvittem szervízbe az autót, hogy toronycsapágyat cseréljenek. Megyek hazafele és azt tapasztaltam hogy nem megy az ablaktörlő...

Hiába húzom a kart nem történik semmi...

Mi baja lehet? Egy Passat CC az autó amúgy



márc. 2. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Toronycsapágyhoz, vagyis a gólyaláb kivételéhez le kell venni a vízelvezetőt, amihez pedig le kell venni az ablaktörlő lapátokat, illetve a gólyaláb csavarjaihoz elég közel van az ablaktörlő motor és szerkezet. Hogy ők ezek közül mit és hogyan tettek tönkre, az rejtély. Megsérthették a vezetéket, rosszul rakhatták vissza a lapátokat, bármi ilyesmi.


De az is lehet, hogy teljesen véletlen egybeesés és semmi köze nincs a toronycsapágy cseréhez. Szerelőként amikor autók százaival találkozol évente, akkor teljesen elkerülhetetlen, hogy időnként pont nálad menjen tönkre valami. Ezt sajnos elég nehéz megmagyarázni az ügyfélnek, nyilván nagyon gyanúsan hangzik, de előfordul. Tapasztalatból mondom. Szóval vidd nekik vissza, nézzenek rá, de nem kell rögtön rájuk rúgni az ajtót, csak normálisan. Ők is normálisabban fognak a problémához állni, ha te normális vagy.

márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tuti hogy első dolgom a biztosítékok ellenőrzése lenne. Simán túlterhelhették valamivel vagy mondjuk rosszul rakták össze.
márc. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A toronycsapágy is mióta levan cserélve olyat üt a kerék a kátyúkon hogy azt hittem kiugrik a kerék a helyéről.

Nemtudom mik ezek a furcsaságok...

márc. 2. 18:23
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Akkor jól elrontották azt a cserét... Vidd vissza, hogy ez nem sikerült báttyák. Csináljátok megfele, amit megbeszéltünk.
márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
El lehet rontani egy toronycsapágy cserét?
márc. 2. 18:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezekszerint.. és még az ablaktörlőmotort se dugták vissza. :D
márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szétkapom és megnézem, remélem ennyi lesz a gond.

Mikor vittem az autót tudom hogy ment mivel esett az eső...

márc. 2. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!