Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy derbi senda, most...

Van egy derbi senda, most vettem. 50es airsal henger van rajta, EBS blokkos, és nem pörög ki rendesen, illetve füstöl mint az állat, és végre is csak 65 körül megy. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Van egy derbi senda, most vettem. 50es airsal henger van rajta, EBS blokkos, és nem pörög ki rendesen, illetve füstöl mint az állat, és végre is csak 65 körül megy.

2006os EBS blokk Senda X Race, és hidegen szaggat picit. 14es karbi van rajta.

Szerintetek mi lehet a baja?

Esetleg karbi beállítás?



márc. 4. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szarul van beállítva , de te meg nem értesz hozzá.

Vidd el egy szakihoz.

márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem is fog többet menni, mert az elektronikának itt a vége. Nekem se nagyon megy többet az SX50, pedig 17.5-ös Delorto van rajta. Az, hogy füstölt, több oka is lehet. De kérdés, hogy most hogyan meg a 2T olajzás? Te kevered, vagy megy a különoljazás, és ha igen, akkor az rendesen be van-e állítva? De van aki külön tesz is még olajat, ami meg felesleges. Ha ez rendben van, akkor gyanítom, hogy odavannak a főtengelyszimeringek. Nekem azért lett kuka a főtengely, mert belerágta magát a szimering, miközben miközben meg nem csörgött.
márc. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy el van tömődve olajjal a kipufogó vagy elég sok minden
márc. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1-es


Te azt hiszed hogy értesz hozzá?

Amúgy meg csináltam már pár motort bocsi…. ;)

márc. 22. 00:07
 5/5 A kérdező kommentje:
#2-es ki van kötve az olajzás, a karbit próbáltam állítgatni de nem nagyon válotozott
márc. 22. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!