Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy 1.9tdi afn 110ló...

Adott egy 1.9tdi afn 110ló mivel 0.24es porlasztócsúcsok helyett 0.30van benne de nem lett hozzá állítva semmi ezáltal elég sokat kap még alapjáraton is,vagyis füstöl elég rendesen de a?..megjegyzésbe folytatom.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott egy 1.9tdi afn 110ló

Az lenne a kérdésem,hogy mivel 0.24es porlasztócsúcsok helyett 0.30van benne de nem lett hozzá állítva semmi ezáltal elég sokat kap még alapjáraton is,vagyis füstöl elég rendesen de a legfőbb kérdésem,hogy a kartergáz megnövekedhet emiatt? Mert a kartergáz ugye bele van vezetve a turbó hidegoldalához(légszűrő csőbe) és tiszta olajos. (Nem nem a turbó eszi) kb 1000km en 1-2dl olaj amit a cooleren keresztül lövi be.



dec. 25. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy nem a turbó eszi meg? Mennyi város és országút?
dec. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én inkább attól aggódnék, hogy idők kérdése mikor lyukasztja át a dugattyút. De te aggódj csak a kartergáz miatt. :D
dec. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az első kommentnek:

Vadonatúj új turbó és ahogy levettem a csövet járattam úgy és semmi olaj nem került oda

dec. 26. 12:41
 4/9 A kérdező kommentje:

Második kommentnek:

Tartok attól is de mivel ünnepek vannak és a gyári porlasztói nem jók így nem tudok vele mit csinálni sajnos lehet majd csak januárban tudják megcsinálni addig meg kell az autó...

dec. 26. 12:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Az még, hogy új a turbó semmit nem jelent.
dec. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz nincs köze a porlasztóknak, hogy a kartergázban mennyi olaj van.
dec. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Persze, a tdi-ben porlasztó.
dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az AFN egy adagolós motor, úgyhogy igen, porlasztó van benne okoskám 🙃
dec. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

5. Hozzászólónak

Ez így van de még tudom külömböztetni hogy a turbó szórja az olajat és lóg mint állat vagy az viszi tovább.

dec. 29. 10:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!