Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért csodálkozunk, ha ilyen...

Miért csodálkozunk, ha ilyen esős, szürke időben is lámpa nélkül megy ennyi autós, ha az oktató is leszarja?

Figyelt kérdés

A városban van egy oktató autós, akivel már nem egyszer nem kétszer találkoztam, hogy rossz látási viszonyok alatt simán világítás nélkül megy a tanítvánnyal, volt hogy városok kívül is.

Ma pont megálltunk egymás mellett, az oktató letekertük ablaknál cigivel a kezében. Köszöntem, mondtam hogy nem akarok beszólni, de jobban látszódnának, ha felkapcsolnák a lámpát. Erre az oktató flegma nyugodtsággal enyhe biccentés után annyi mondott, hogy "rendben, megfogadjuk".

Plot twist, nem kapcsolták fel a lámpát.

Legalább az oktatóra nem lehetne eljárást indíttatni?


márc. 11. 16:16
 1/8 Szolovjov ***** válasza:
85%
Pedig olyan egyszerű megszokni hogy ne felejtsük el a fényszórót. Motor indít, világítás be, bizt. öv be. Utána indulhatunk.
márc. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem annyira reflex, ha csak az udvarban állok arrébb is felkapcsolom.
márc. 11. 16:44
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
szemészet felkeresése erősen javalott , mert aki a mai körülmények között nem észleli a többi autóst az kb vak kategória
márc. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Mert spórol azzal 0.5 dl üzemanyaggal a sz.evő. A többi meg bamba, nem látja, hogy a többség már világítással közlekedik.
márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
ha mindenki villágít akkor nem lessz több baleset ?
márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
régen nem villllllágítottak mégsem volt ennyi baleset , lehet nem a villlllágításban hanem az emberekben kellene keresni a hibát
márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyomd rá a reflektort az ilyenre, abból talán ért.
márc. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A közlekedők 50%-nak nem való a jogosítvány.
márc. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!