Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ennyire népszerű a...

Miért ennyire népszerű a Toyota supra?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon overrated egy autó... Mindenki is megvan érte halva, meg hogy Úristen supraaa... Miközben biztos vagyok benne hogy vannak nàla jobb/gyorsabb autók is. Nem értem ezt a nagy hypeot ami körülötte megy.

márc. 14. 10:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Need for Speed, Halálos iramban, satöbbi.


Amúgy meg felesleges overratednek tartani egy autót, miközben egyikünknek se telik még egy motortartó bakra sem belőle. :D

márc. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Szolovjov ***** válasza:
46%
Maga az autó egy primitív s*ar. A különlegesség benne a 2JZ motor.
márc. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem maga a Supra, hanem a 2JZ motorblokk az ami egy "csoda". Gyári állapotban is óriási tuningpotenciál van az alap motorban, ha komolyabban hozzányúlnak akkor meg 1000-1500 lóerőt lehet kihozni belőle, pedig csak egy sor 6-os blokk.


A Supra mint autó szerintem nagyon megosztó, egyrészről tipikus unalmas Toyota, másrészről egy izgalmas játszós Toyota. A formavilágát én sem tudtam soha hova tenni.

márc. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Ugyan úgy megosztó mint mondjuk mint mondjuk sok bmw. Bár szerintem egy r34 sokkal szebb. De ez megint csak relatív.


"biztos vagyok benne hogy vannak nàla jobb/gyorsabb autók is" Persze, hogy vannak :DDDD

márc. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A chiron biztos, hogy gyorsabb. Most csak így tippre.
márc. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Drift átalakitás miatt szeretik. Motort lehet tuningolni.
márc. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Ott a pont 1-es!
márc. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindig mindennél van jobb, gyorsabb, erősebb, újabb, szebb stb.

A Supra MKIV ment nagyot anno az NFS és F&F-nek hála. Egy MKII-t, a többség fel sem ismer. Ez ilyen.

Aki kicsit jártasabb a témában az nagyjából tudja, mi az "értéke" egy ilyen autónak és hol a határa, a többség meg csorgatja a nyálát ahogy Vin Gázolaj csapatja és kész. Nincs értelme ebbe többet belelátni.

márc. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=QHdDiEzK9x8&t=536s


Sokan nem nem ismerik az mk3-at sem.

márc. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ melyikre gondolsz. Gondolom az MK4-re. Az a 2JZ motor miatt. Iszonyat tuningpotenciál. Amikor a Bugatti Veyron promovideót csinálták, egy ~2000le-s Supra volt a kamerakocsi, mert olyan kellett, ami tudja tartani a tempót. Nos nem csak tartotta, hanem a kamerakonzollal felszerelt autó sofőrjére néha rá kellett szólni, hogy ácsi, lemaradt a Veyron.


Nekem a személyes kedvencem egyébként az MK3. Az egy gyönyörű GT autó, bukólámpákkal, a 80-as évek minden extrájával felszerelve.


Amikor meg olyanokat mondunk, hogy van nála gyorsabb, egyrészt minding, mindennél lesz gyorsabb, de azért ne felejstük el, hogy az MK4 1992-es gyártmány, tehát a korai példányai már veterán korúak. :)

márc. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!