Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok a Saabokról?

Mit gondoltok a Saabokról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem nagyon tetszenek.Kivétel nélkül mind.Egész jókat is hallottam róluk,olvastam egy csomó fórumokon is és nem volt semmi rémisztő dolog.

Egyedül csak az,hogy a gyár autókal már nem foglalkozik.

Főleg a 9 3-as széria.Ti vennétek?

Szerintetek?


márc. 14. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Számomra semleges. Nem ismerem őket. Nem tartom se csúnyának se szépnek.


Azért az alkatrész áraknak nem árt utána nézni, nehogy koppanj ha veszel egyet.

márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Csak jót hallottál róluk? Hm...
márc. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Vennék-e? Vettem is. 9-3 ng, 1.9 dízel.
márc. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Szopóroller
márc. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Évek óta nem gyártják őket, alkatrész honnan lesz hozzá? Ennek mindenképp nézz utána.

És nem, nem lesz bontóban. Annyira ritka, hogy esélytelen, hogy pont az legyen, amire neked szükséged van.


Én a fentiek miatt nem vennék. Vagy ha kőgazdag lennék, akkor esetleg, de számítanék arra, hogy minden alkatrészt egyedileg kell legyártatnom magamnak horror pénzekért.

márc. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hypno ***** válasza:
54%
SAAB-ból a Gripent javaslom. Nem a legkorszerűbb, de még a magyar állam is vett belőle 4 db-ot. :)
márc. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%

Azért a GM égisze alatt gyártott Saabokhoz van még alkatrész bőven. Mire ez gondot jelentene addigra eléggé veterán korúak lesznek azok a modellek is.

Veteránozni sosem volt egyszerű

márc. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Alkatrész az biztosan van.Opel vectra,Insignia motyók szinte kivétel nélkül jók.

A porlasztók is olcsók.

márc. 14. 21:36
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Lépj be a Saabos facebook csoportokba, ott relevánsabb válaszokat kapsz mint itt.

Majd vegyél egy Saabot és örülj neki. Integess a többi Saabosnak és gyere találkozókra.

márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!