Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most hogy a középiskolásoknak...

Most hogy a középiskolásoknak ingyenes lesz a jogsi, van esély arra hogy az óradíjak is lejjebb mennek?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem nem fizették ki középiskolában, és most dupla annyiba kerül jogsit szerezni. Az ingyenes jogsival van esély hogy lejjebb mennek az árai a jogsi megszerzésének?

márc. 14. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hiszen az oktatónak is meg kell élnie valamiből.
márc. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy alacsonyabbak lesznek az óra díjak. Sőt

Nehezebb lesz oktatót találni, ha a kapacitást lekötik az állami megrendelések.

márc. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ellenkezőleg. Az oktatók így is tele lesznek, úgyhogy nyugodtan emelnek.
márc. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem, az állami támogatás torzítja a piacot. Mesterségesen növeli a keresletet, miközben a kínálat ugyanaz marad. Ez egyenesen az árak növekedéséhez vezet.
márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy előttem irják: 1000%, hogy még drágább lesz, és meg saccolok egy 20-30%-os árnövekedést.
márc. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan 0% esély van rá, hogy csökkenni fognak az árak és pontosan 100% esély van rá, hogy robbanásszerűen nőni fognak. Minden ilyen mesterséges, állami beavatkozás végtelenül káros, Te is láthatod mit csinált korábban az ingatlan, majd az élelmiszer árakkal is.
márc. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amibe az állam beleszól ott kialakul egy nyomorék piac és biztos hogy emelkedni fog.

Lásd rezsi csökkentés.

márc. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Andracsik Tamás ***** válasza:
Megmondom őszintén, a magam részéről - bár én is voltam fiatal, Zsigulival - sok fiatal esetében, kötelezném őket a PÁV II letételére, valamint felemelném minimum(!) 21 éves korra a vezetői engedély megszerzését !
márc. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!