Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5,5 milllióig keresek megbízha...

5,5 milllióig keresek megbízható, automata váltós autót, főleg pályára. Mik a lehetőségeim, amik ennek megfelelnek?

Figyelt kérdés

Min 150 le

Automata

Emellett megbízható és tartós!


És kevesebbet eszik mint a mostani rx450h-m! Mert ez 11 litert benyeli!!!


Dízel nem pálya, kivéve ha valami tényleg megbízható amire nem megy rá az ember inge gatyája!


Régebbi autók és olcsóbb autók nem érdekelnek!


márc. 17. 11:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora kéne?


Nyilván ennyiért van azért már választék bőven, de csodát sem kell várni. Főlek ha egy szintén RX méretű autót keresel.

márc. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Meg amúgy a főleg pálya mit jelent? Ha pálya a cél, miért nem játszik a dízel?
márc. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
6 millió a legolcsóbb fapados Dacia. Gyűjtögess még.
márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

Prius 2 nekem 160as átlaggal 5-5.5 körül eszik.


Vegyél valami hibrid toyotát ami kijön ennyiből p3 teteje, rav4 alja

márc. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%

A fogyasztás a fontos vagy a "megjelenés"

Benzines nem fog keveset enni ekkora méretben.

Mert egy 2.0TDI Vw passat/Skoda superb DSG azért kevesebbet eszik. És az "inge-gatyája" mit takar, mert egy 3-400.000Ft-os kupplung csere azért beeshet SCR/DPF dolgokat bizonyos futás felett nem árt "inaktiválni".

Egy prius azért "gondtalanabb" tud lenni.

márc. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2,0 TDI VAG, ami külsőre tetszik. Mondjuk facelift Scirocco és nem leszel tucat máris
márc. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Akkor marad a prius, bár annak is tulajdonképpen 2 motorja van, azért tud keveset fogyasztani. Ezt úgy értem, hogy pl. hibridaksi meghal az is több mint fél millió ft, ha jót akarsz bele, nem csak 1-2 évre akarod jónak tudni. Amúgy a sima benzinesben is benne lesznek már a dízel szivatások, amit ennyiért kapsz. Ezért a dízel az ami jobban megéri szerintem, hisz a fogyasztáson megspórolod azt, amit utána otthagysz a szerelőnél. A turbóbenzines sokat is fogyaszt és ugyanúgy cserélteted a kettőstömegűt és mindent. Abba az irányba megy el a világ, mindegy mit választasz, ugyanannyit kifizetsz előbb utóbb, pl. csak később egyben. Ezért egy régebbi kicsi szívóbenzint felújítani éri meg a legjobban. Viszonylag keveset is fogyaszt, mert kicsi és nem költesz rá egy vagyont kopóalkatrészre(kettőstömegű lendkerék vagy hibridaksi)
márc. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Volt dizelem, 1,5 millió ment rá évente/50e km-enként. Hol a DPF szarakodott, hol a fapfolyadéktartály, befecskendezés, magasnyomású, turbó, hydró, 2 év alatt az autó ára ráment

RXnél csak akkupakk felújítás volt 240e ért meg olajcsere, féket nem kellett a visszanyerő miatt. 490e km van benne jelenleg.

Inkább tankolom azt a 1.5 literrel többet, jelenlegi üzemanyagárnàl 1 liternyi az árkülönbség, minthogy szervizbe álljon az autó.

Rx-nél nem kellett bér autózni, nem volt annyi ideig távol.

Oké, rx zabál, de a cég fizette.

Most új cég nem fizeti olyan arányban, rx-ben sok a km, kell egy másik benzines, ami nem ennyire torkos.


De ezen felül hogy sokat palyazom, sok a rövid táv is városban hideg motornál.


Szóval dízel ezért nem játszik.


Dacia meg Suzuki, ami semmiféle képen sem kell.

márc. 17. 15:58
 9/18 A kérdező kommentje:
Méret inkább egy erős középkategória, jobb szeretem a hosszabb autókat, amibe fér is cucc ha elindulok 1200km-re a mini konyhámmal. 450+ literes csomagtér
márc. 17. 15:59
 10/18 anonim ***** válasza:
#8: Az azért durva én 150k alatt ennek töredékét költöttem rá.
márc. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!