Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2004-es Fabiamat lehetőségem...

2004-es Fabiamat lehetőségem lenne elcserélni egy 2002-es Mondeora. Belemennétek? Tudom nagyobb, de kényelmesebb is? Vagy megbízhatóbb?

Figyelt kérdés
2021. máj. 18. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Kivéve ha a Mondeo nem 2.2tdci és a Fabia 1.2htp akkor egyből. :D
2021. máj. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A Fabia stimmel. A Ford csak 2.0 dízel.
2021. máj. 19. 05:16
 3/9 anonim ***** válasza:
az a mondeo már szét van rohadva, 19 éves...
2021. máj. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges. Gondolj bele, milyen állapotban lehet az a Mondeo, amit odaadnak egy Fabia-ért cserébe...
2021. máj. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Erre mondják azt hogy : szarért szart.
2021. máj. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyik szarabb mint a másik
2021. máj. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A dízel motoros Fordokkal elég sok probléma szokott lenni és ez csak a motor. Másrészt hajlamosak rohadni főleg az ilyen öreg járgányok. Ha mondjuk jó állapotban van tehát vigyáztak rá megfelelően meg lett csinálva a karosszéria stb... akkor túl nagy baj már nem lehet. Mondjuk lehet akármennyire is patika állapotban az autó mert simán elképzelhető, de hosszútávon nem biztos hogy jó lesz az. A Fabia meg nem egy rossz fajta autó én szerintem. Persze neked kell eldöntened hogy melyiket szeretnéd, nyilván ha tetszik a Ford meg szeretnéd és tényleg jó állapotban van akkor hajrá.
2021. máj. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem. Régebbi autóra semmiképp, főleg hogy nem pár éves vasakról beszélünk.

Sokat hurcolkodsz? A Fabiát kényelmetlennek és kicsinek érzed? Ebben ez esetben inkább ráfizetnék, de legyen egy minden szempontból jobb autóm, mint az előző! Akkor azt mondom, megéri, de így nem.

2021. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyébként, azért a psa / dlv féle dízelmotorok nem rosszak (1.6 90le például). Persze, a Ford saját 1.8-asa, meg a régebbi dízelek biztos betegágyak.


De ilyen régit biztos nem vennék. Amúgy meg, a Fábiák eléggé túlárazottak. Pont tegnap néztem, közel 20 éves 1.2-es benzines és milla körül árulják. Menjenek már...

2021. máj. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!