Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SMART típusok javítás/alkatrés...

SMART típusok javítás/alkatrészek Magyarországon?

Figyelt kérdés

Tervezek használtan venni egy ilyet, de nem vagyok benne biztos itthon milyen az ellátottsága (konkrétan FORTWO model)


Mennyire macerás ezek beszerzése és az alapvető szervízelése ennek a márkának? Nagyon speciális tudást igényel vagy egy mezei szerelő is meg tudná oldani? Esetleg külön szalonokba érdemes vinni gond/hiba/baj esetén? (általánosságban kérdezem/érdekel)



márc. 17. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennyire szörnyű és kilátástalan lenne a helyzet? Tucatjával látom az ilyen márkájú gépjárműveket az utakon, akkor itt mindenkit átvertek volna?
márc. 17. 23:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg , úgy ülnek benne mint a heringek, nem férnek.

Szerintem a Trabant sokall tágasabb volt.

márc. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

@2, Minit is látsz ezerhatszázat, pedig sosem volt a legésszerűbb választás, mert nagyon sűrűn van benne minden, a futómű és a motortér is, sőt a Mini R56 a Prince motorral volt szerelve amit már az is ismer aki semmit nem tud az autókról, annyira hírhedt. Tudom, mert nekünk is van, ráadásul kettő (de nem Prince, hanem egy R53 Cooper S pályanapos-hobbizós meg feleségemnek egy F56 Cooper).


Nem mindenkinek a fenntartás a fontos, Smartot például bár sosem volt a legkönnyebben fenntartható autó, sokan imádják. Városban sokszor keresztben is leparkolsz ott ahol más sehogy sem, ez a legnagyobb előnye. Meg persze van akinek tetszik is, én azt nem értem de sokan a Minik miatt is igen furán néznek rám, érthető, ez szubjektív.

márc. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!