Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo-val probléma,...

Ekincses98 kérdése:

Alfa Romeo-val probléma, kuplung, ötletek?

Figyelt kérdés
Nem lehet váltani,amikor jár a motor,a kuplung tárcsákat kicserélték,de nem emel ki annyira amennyire kéne. Valaki ötlet? Jó szerelő otthon? Németországban vagyunk,de telefonálás megoldható,hogy ötleteket kapjunk,valaki valamit? :) Köszi..

2016. szept. 23. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Kinyomószerkezet is hibás lehet , a szerelő nem próbálta ki alaposan ?
2016. szept. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos én nem tudom,mert páromé az autó,lány vagyok,csak hamar kéne megoldás,és ő ma dolgozik,úgyhogy kiírtam a kérdést... köszi az ötletet! két hete a szerelőnél van,előtte mindig azt ígérték,hogy majd holnap,majd holnap,de nem jó még mindig,és nem tudják mi lehet a baj,fórumokun is nézték már,de úgy sem..
2016. szept. 23. 12:43
 3/10 anonim ***** válasza:

márkeszervizt próbáltál? Amúgy itt egy hazai fórum, amire ott nem tudnak megoldást, arra szerintem máshol sem:

[link]

2016. szept. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm !!
2016. szept. 23. 13:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Kuplung főhengere (vagy munkahengere) nem ereszti át az olajat?
2016. szept. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi köszi,majd megírom,ha valamelyik beválik,hogy az a baj..addig is jöhet még :D
2016. szept. 23. 13:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Már nem azért de a szerelőnek kéne kitalálnia.

Azért szerelő.

Pékhez vitted?

2016. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A szerelő nem tudja. Nekünk meg kéne a kocsi.
2016. szept. 24. 08:55
 9/10 szaszaa11 válasza:
Akkor az nem szerelő, kérd vissza az autót meg a pénzed, a lóf***k is van azért vége... Amúgy innen mondom hogy ez teljes kuplungcsere lesz, ha egyáltalán nem veszi járó motornál a sebességet. Kideríthető, ha indítás előtt berakod 1-esbe, benyomod a kuplungot, elindíttod. Ha nagyon alacsony a fordulat és/vagy elindul az autó előrre tökig benyomott kuplungnál, akkor bizony csere.
2016. szept. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Németországban merrefelé laksz? Rosenheim környékén tudok esetleg szerelőt.
2016. szept. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!