Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 1993-as évjárató Toyota...

Egy 1993-as évjárató Toyota Corolla kb. mennyit érhet papírok nélkül, ill. külföldi papírokkal?

Figyelt kérdés

Külföldi rokonoktól kaptam mondhatni ajándékba egy 93-as Corollát, viszont nincs szűkségem rá, mert van kocsim, ezért el szeretném adni. Meg tudná vki mondani esetleg, h úgy kb. mennyit lehetne reálisan elkérni érte, úgy hogy ugyan van érvényes műszakija, papírok, forgalmi, minden rendben, csak hát német, nem magyar. Egyébként teljesen kifogástalan állapotban van a kocsi minden szempontból.

tegnap meg akarta venni vki 10 ezer !! forintért, azt hittem viccel, de nem , komolyan gondolta, persze kiröhögtem LOL



Köszönöm a válaszokat!!!


(Amúgy ha vki esetleg kérdezne, akkor csak holnap reggel tudok válaszolni, mert most megyek aludni, csak gondoltam , h kiírom, hátha addig is jön válasz rá ;)))


2010. okt. 26. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:

hasznaltauto.hu-s árak alapján a törött magyar papírosok mennek 150-200 körül. én a Tiedre sacc/kb 100e mondanék.

Lehet egy bontó hamarabb bevenné, csak kérdés kapsz-e érte ennyit.

2010. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyapámnak '92-es Corollája van... Remek állapotban. Garázsban tárolt, az utóbbi 5-6 évben nem megy vele sokat.. havonta talán 100 km. 4-500-ra saccolom az árát... A tied? Hát... 100, de annál nem több... sorry.
2010. okt. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


- Az átírás, magyar papirok elrendezése, de talán még azse kötelező ahoz, hogy használni tudd, kérdezd meg az önkormányzatot, hogy ez mennyibe van. És azt vond le.

2010. okt. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Lehet, hogy már nem aktuális a válasz de szerintem is ha valakinek szüksége van ilyen autóra 80-100ezret megér, engem érdekel az autó ha meg van még

2011. ápr. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!