Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eladnám 19 éves, 700 ezret...

Eladnám 19 éves, 700 ezret érő autómat, de csak olyan emberek jelentkeznek akikkel nincs kedvem találkozni, pláne üzletelni, hogy adjam el normális embernek?

Figyelt kérdés

Feltettem Marketplacera az autót, volt eddig kb. 20 jelentkező, ebből kb. 13 analfabéta barbár ***, 5 vastagnyakláncos autókereskedő dzsigoló, a maradék 2-3 normálisabb arcnak pedig nem kellett az autó..


Hasznaltauto.hu-ra is feltettem , de ott muszáj megadni telszámot, és ott este 10-kor hívkáltak római kereskedők, úghogy onnan levettem inkább. Amúgy az autó nem kifejezetten olyan típus amit az ilyesmi emberek kedvelnek, csak már régi és olcsó, meg teljesen fapados felszereltségű..

Szerintem kockázatos lenne ilyen emberekkel üzletelni, úgyhogy már azon is gondolkodom, hogy inkább megtartom, és nem cserélem le egy újabbra, hanem hajtom amíg megy, mert amúgy meg jól karbantartottam, még lehet elmegy sok évet kisebb javításokkal, lehet még jobban is jövök ki anyagilag mintha lecserélném egy kb.10 évesre, mert azt terveztem..


Ti jártatok már így? Ilyen embereknek én nem akarom eladni, mert lehet át se iratják, vagy 5-6-an jönnek ki megnézni és pofátlankodnak(már jártam így 2x is, nem autóval, hanem más eladó cuccokkal) stb..



márc. 19. 01:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Milyen autó? Jogos, cigoknak én se adnám el...
márc. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Ez ilyen. Mikor mi adtuk el a Mondeonkat, mi is kaptunk érdekes "érdeklődőket". Egy Sanyi nevezetű ember azt mondta, hogy jön. Címet soha nem kért. Azóta is jön. Türelmesnek kell lenni.
márc. 19. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

Hajaj.

Kizárólag olcsó autókat árulok, hiába tökéletes szinte, belekötnek mindenbe, és olyan nevetséges dumákat nyomnak le, jó agresszív formában, hogy dührohamot kapsz egyből.

Csinálom ezt úgy, hogy én rakom rendben az autókat, de ránézésre inkább tűnök bnőm szerint egy irodalomtanárnak, mintsem autószerelőnek...

Na ehhez mérten okoskodik is mindenki, magyarázhatok bármit, idiótának vagyok nézve.

És ha már nem kellő határozottsággal állsz ki az álláspontod mellett, felzabálnak egyben.


Mit lehet tenni?


Rasszizmus ide vagy oda, beleírod, hogy tetvek, férgek, kullancsok, piócák, meg minden egyéb élőlények kerüljenek.


Én rendszerint olyankor valami nagymagyar, mihazánkos profilképet állítok be, a klasszikus náci renebonákkal megspékelve.

márc. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 nemaRendőrség ***** válasza:
87%

Ilyen autóval kell menni kereskedésbe, venni másikat.


Ezért a kategóriáért ezek jelentkeznek, aztán visszahozzák katalizátor nélkül

márc. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Keress olyan Facebook csoportot, ahol egy adott márka alapján hirdethetsz. Írd bele a hirdetésbe, hogy privát Messenger üzenetben keressenek. Ez már elég jó szűrő, mert az olyan embereket ki tudod rostálni, akik 5 sort nem tudnak olvasni és értelmezni.
márc. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk kezdésnek ne a létező legalja platformon hirdesd
márc. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
21%
Normális ember nem foglalkozik ilyen autókkal.
márc. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Régi olcsó kocsikra leginkább ilyen jelentkezők vannak. Ha nem akarsz velük üzletelni add le egy kereskedésben. Sosem fogod tudni teljesen kiszűrni őket, már azt is játsszák, hogy van egy telefonos ember, aki akcentus nélkül tud beszélni, ő hív aztán jön a 4 rejtett erőforrás megvenni a kocsit uzembentartoira....
márc. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Teljesen jókat ír az 5-ös! Egyébként marketen főként ilyenek vannak. Mondjuk én nem kocsit hirdetek, hanem egyéb használati tárgyat. De az írásból meg a profilból már látszik, hogy mi a szitu....
márc. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Jól mondj a 8as is! Ha meg valakik jönnek, akkor legyetek felkészülve.
márc. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!