Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ebben lehet igazság, vagy...

Ebben lehet igazság, vagy csak lehúzás lett volna?

Figyelt kérdés

Egy szög beleállt a gumimba, kb 20 perc alatt teljesen leeresztett a gumi.

Pótkerék fel, elvittem az első gumishoz, ő meg mondta hogy ezt nem lehet javítani, mert pont a minta és a gumi oldalfala közé ment be, és ha javítják az tovább fog hasadni akár egy kátyútól is az oldalfalon.

Majd rögtön folytatta, hogy van 2 új gumija pont ebben a méretben.


Emiatt a mondat miatt mondtam, hogy holnapig átgondolom, és elvittem egy másik gumishoz.

Megnézte, mondta hogy simán javítható.Elmondtam neki hogy mit mondott a másik gumis, miért nem javítható.

"Pff, és rögtön ajnálott 2 új gumit igaz?". - tette fel a kérdést.

Hát mondom pontosan ez történt.

Azt mondta, hogy ennél rosszabbat is javítottak már, de hogy igen van az a kategória amit tényleg nem lehet emiatt, de ez nem az.


2022-es gumik, és nem az olcsóbb kategória volt, ezért sajnáltam volna kidobni, de annyira elültette a bogarat a fülembe.

Azért sokat megyek pályán is, és nem szeretnék ott durrdefektet kapni emiatt.

Szerencsére ez a téli volt, hamarosan felrakom a nyárit ha megszűnnek ezek a reggeli hidegek, de érdemes elgondolkoznom, hogy vegyek e télre megint 2 másikat, vagy ez tényleg csak lehúzás lett volna?


márc. 20. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Sokat segít a dolgon, hogy tettél fel nagyfelbontású képeket a sérülésről, több szögből fotótva.
márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha 2022-es gumik, az még bír sokfajta gyűrődést, az öreg gumikkal szokott gond lenni, azok lesznek könnyen szálszakadtak, kissé vacakabb utakon puklis lesz az egész.

A gumi részt meg vulkanizálni egyszerű, rengeteg fajta ragasztó, technika van.

Valószínű csak el akartak adni 2 gumit.

márc. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Na igen...

A képek alapján én azt mondom, hogy nem tudom, lehet, igen, nem, de, talán...

márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

EGy szeg bárhol megy bele, nem tud nagy roncsolást végezni .

Simán javítható és örök életű.

márc. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4: "EGy szeg bárhol megy bele, nem tud nagy roncsolást végezni .

Simán javítható és örök életű."

Hogy lenne már egy gumi örök életű, ekkora baromságot minek írsz le egyáltalán...?

márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora az a szeg. De ment már át teljesen a futófelületen reizer csavar. Befótozták oszt nem volt semmi vele.
márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 krwkco ***** válasza:

Az oldalfalat nem szabad javítani. A futófelületet igen. Mert ott sok réteg erősítő szövet van. Ettől függ, hogy egy szeg nyoma javítható-e.

Ha a gumis megcsinálta, akkor ő jobban ért hozzá, mint mi. És látta is a gumit.

De ha ezután is vannak kétségeid, a biztonság kedvéért jövőre tedd hátra.

márc. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Lehuztak csa

En is autó szerelo vagyok mindenkit lehuzok néha egy ket kisebb alkatrészt is elteszek ami még belefér

márc. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jártam én is így nem ajánlott új gumit.De az oldalfalat nem javítják.
márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ha már ilyen nagy igény volt rá, lefotóztam a balesetveszélyes gumi külső sérülését.

[link]

márc. 22. 03:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!