Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gumiabroncs festést legális?

Gumiabroncs festést legális?

Figyelt kérdés
Szeretném az autógumimat fehér gumifilccel díszíteni. Pontosabban a logót szeretném átfesteni fehérrel. Szabad-e ezt egyáltalán?😂

márc. 20. 16:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%
Egy szót sem szóltam az ízlésről. Egy szót sem szóltam arról, hogy valakinek a fehér felirat tetszik a gumin. De ember... FILCTOLL! A probléma itt kezdődik. Tök mindegy hogy milyen az ízlésed, attól ez még egy ótvar igénytelen gusztustalan megvalósítás. És akkor is igénytelen gusztustalan marad, ha tetszik., csak akkor ez sokat elmond a személyről, ha neki ez megfelel.
márc. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Azért a laikusok ne olyan filcre gondoljanak,amivel a gyerekek rajzolnak-gyártanak külön gumi dekor célszerszámot.

Jóízlés:valaki említette-iszonyú sok elhanyagolt kerekű autót látni,acélfelni rozsdás,pedig otthon le lehetne festeni,alufelni fekete a fékportól,ha tiszta a felni,alatta vastagon áll a rozsda a fékdobon.Sokan egyáltalán nem foglalkoznak a kerékkel,tízévente vesz rá egy téli garnitúrát,addig használja míg le nem nulláza.

Gumit festeni úgy érdemes ha az autó és a kerekek is tiszták,esztétikusak.Egy ótvar hulladéknál röhejesen mutat.

márc. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#12 Ha laikus lennék, akkor nekem is tetszene. Oda van írva, hogy gumifilc, értem, de attól a végeredmény nem lesz jobb.


És ha már szóba hoztad, 100-ból 99 esetben pont a rozsdás kotlákon végeznek ilyeneket. Nekem is van ismerősöm, aki mindig mindent festeget, beleértve a gumit is. Az autója pont olyan igényes műszakilag és motorikusan, mint a pingálásai. Drága, jó állapotú autónál soha senki nem festeget, mert az többet ér annál. Meg eleve ha jó minőségű, drága autója van, azaz van pénz, akkor már gyárilag festett gumit vesz. Aki festeget, annak erre nincs pénze, de akkor az autó is pont olyan...

márc. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Valami extrém sportkocsin jól nézhet ki, de mondjuk egy TDI-n vagy SUV-n iszonyú gagyi külsőt kölcsönöz.
márc. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Toyo márkájú a filc, erre van kitalálva. Csak nem tudtam, MO-on szabad-e. Ugyebár szeretnek kötözködni.
márc. 21. 10:16
 16/18 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használd.Akinek nem tetszik,nem nézi.
márc. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Magyarországon szabad-e?"

Ugyan mondj már légy szíves egyetlen olyan országot, ahol tiltják a gumi filctollazását! 😂

márc. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, nem lepődnék meg, ha Magyarországon ezt is tiltanák.
márc. 21. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!