Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Clio 2 1.5 dci mennyib...

Renault Clio 2 1.5 dci mennyibe kerülhet ha hajtókarcsapágyas lett a motor körülbelül?

Figyelt kérdés

Erős a gyanú hogy az lett, kopogás jön a motorból. Addig nem járok vele, csak jövőhéten fogják tudni megnézni. Nem csodát várok, csak hogy még is mire lehet számítani egy ilyen műveletnél?


Illetve ez mitől alakul ki? Mindig gondosan 10 ezrenként olajcsere van, hidegen szépen járva nem rúgva, még bemelegedve sincs rúgva, nagyon kultúráltan van használva, főleg hosszú utakra. A kilóméter sok 450 ezer, de hát ezért lett véve dízel.


2008 Renault Clio 2 1.5 dci 82 lovas.


márc. 20. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos hajtókarcsapágy?

A porlasztóhiba is sokféle zajt csinál, néha pont olyat, mikor csapágyas.

Elvileg könnyű levenni az olajteknőt, ott már látszódni fog, ha csapágy baja van.

Remélem nem ilyen 5/30-as olajjal van hajtva, mert akkor nem csoda, ha csapágyas lesz.

márc. 21. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, csak a kérdésre nem válaszoltam, bocs, ha nem sérült a főtengely, akkor elég csak a csapágycsere.

Azt meg, hogy a szerelő ezt korrektül elmondja....én ragaszkodnék hozzá, hogy a saját szememmel lássam. Ha komolyabb a baj, nem elég még a főtengely javítás sem, ott a hengerfal is sérült lesz, motorcsere. :(

Szóval akár 20 és 300 ezer között is lehet.

márc. 21. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod. Képzeld el, ma reggel több 100 m-t mentem úgy hogy egy hangja sem volt. Semmi kattogás semmi. Aztán félre álltam 1 percig semmi és utána elkezdte megint. Rá fél órára megint mentem megint semmi hangja nem volt, aztán csak halk. Most előjött a gyanú a Porlasztóra. Ilyenkor mindent cserélni kell vagy csak azt amelyik rossz? És árban ebben mire lehet számítani? Előre is köszönöm a válaszod.
márc. 21. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!