Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tiktokon/egyébb helyeken...

Tudakozó:P kérdése:

Tiktokon/egyébb helyeken sokszor látni ilyet,hogy a hátsó ablaktörlőt egy oda való dugóval eltüntetik. Ez ütközik bármibe itthon? Vagy szabadon meglehet csinálni?

Figyelt kérdés

márc. 24. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
A hátsó ablaktörlő nem kötelező tartozék, sok autónak nincs is, ha valakit zavar leszerelheti minden további nélkül.
márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De miért zavar, hogy ott az ablaktörlő? Ha nem kell, ne használd és kész! Az autóban ülve nem is nagyon látod, vedd úgy, hogy nincs ott! Engem eddig egy autómon sem zavart, soha nem értettem egyesek miért szerelik le. Számomra ez kb olyan, mint hogy "zavarnak a hátsó ajtón a kilincsek, ezért szereljük le, dugózzuk le, majd nyitogatom belülről bemászva, hátra nyúlva ha kell".
márc. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem használom. De ezt mindenki maga döntse el,hogy mi zavarja és mit hagy meg és mit nem.
márc. 25. 07:02
 4/7 anonim ***** válasza:
??? Én nem azt írtam, hogy nem döntheted el. Csak az okot nem értem, amiért zavar a tudat, hogy ott egy ablaktörlő. Csak ezt szerettem volna megtudni. De ezek szerint most sem fogom, mert erre nem válaszoltál.
márc. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
gondolom esztétikai oka van. jobban mutat nélküle, mint vele. mondjuk a hátsót én is kb 1%-ban használom.
márc. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Értem, köszönöm. Az erősen szubjektív dolog, hogy kinek mi az esztétikus. Én amiatt nem bántanám, de megértem, hogy van akinek így tetszik jobban.

Céges autókon én is megszoktam, hogy középen nincs tükör a raktér miatt, így csak a két külsőt használom. De személyautón, ha már van, akkor a középsőbe is bele szoktam pillantani. Sokat járok pályán. Esőben, télen a trutyis időben úgy veri fel az autó a trutyit hátra, hogy semmit nem látnék ki. Így rendszeresen használom a hátsó törlőt, sőt a hátsó mosót is. De azt is megértem, hogy aki főleg városban jár, ott egyáltalán nem létszükséglet.

Peace... mielőtt valaki félre érti, nem kötekedésből kérdeztem, csak az érvre voltam kíváncsi.

márc. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pontosan,leginkább esztétikai oka van. Egyszerűen jobban tetszik a használati körülmények pedig nem indokolják az ottlétét. Egy fakó műanyagtól kevesebb.
ápr. 10. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!