Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legelső generációs Porsche...

Legelső generációs Porsche 356-osok lehettek itthon magánkézen akkoriban?

Figyelt kérdés

nem tudom miért, de ennek az autónak a formavilága mai napig lenyűgöz. 1948-tól '55-ig gyártották, tudom hogy elég kemény évek voltak ezek itthon. ennek ellenére érdekelne hogy szerinted lehetettek olyan dúsgazdagok akiknek a birtokában volt ez a járgány? hány darab szaladgálhatott belőle?

https://www.youtube.com/watch?v=Aun5EupG2a4


febr. 22. 18:20
 1/2 anonim válasza:

76 ezret gyártottak belőle, annyira nem lehetett drága, max több volt a szegény ember.

Ebből az első szériából (48-55) 7627-et.

febr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elvileg nagyon kiváltságos ember esetén lehetett behozni nyugati kocsikat a szoci éra elején is. Tehát nem kizárt hogy Porsche is volt. Én arra emlékszem hogy amikor egyszer egyszer láttam egy egy 911-est gyerekként, annyira megfogott hogy egy életre rajongója lettem. Eddig öt db Porsche volt az életem része. Ebből kettő 911. Most is van. 356 nekem is tetszik, ismerek több hazai példány gazdáját is.
febr. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!