Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bekapcsolom a klímát és fáj a...

Bekapcsolom a klímát és fáj a torkom, köhögök miért?

Figyelt kérdés
Van egy Ford Focusom, nyáron vettem mert meguntam, hogy van 2 klímás autóm, de nem tudom megcsináltatni mert idősek és lekoptatnak a klíma szerelők. Elmenntem egyhez, momdtam mondjon egy olyan ajtó márkát amit szerel és jó szerelni ha klímáról van szó. Ford Focus mondta, elmentem vettem egyet. Megnézte jó. Kocsi is jó. Annyi, hogy sedan az zavar, de megszokom lassan. De most kiakadtam, digitális a klíma, néha benyomom, mert kell mondták. 2 hete is így tettem, akkor 1 napig kapart a torkom tegnap is benyomtam megint faj a torkom meg köhögök. Mi a baj?????? Kezdem unni. Imádom a klímát, az a világ legjobb dolga. ( meg a mákos rétes )

márc. 27. 09:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Azért még szoknom kell a samsung telefon billentyűjét.. ajtó=autó momdtam = mondtam.. elnézést!
márc. 27. 09:15
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy klímabombát érdemes lenne bevetni, lehet hogy nagyon ritkán volt használva és sok benne a baktérium.
márc. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Hát ha hidegben nyomatod a klímát, akkor talán nem kéne csodálkozni. Igen, kell, de ettől még nem tudom min csodálkozol.


Cseréltess egy pollenszűrőt (aktív szenesre), meg kérj egy ózonos tisztítást. Nem hiszem hogy ez a fő probléma, de amúgy is kellene évente kétszer, tavasz-ősz.

márc. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Klíma szárítja a levegőt, akinek meg érzékrn erre a torka, azt simán irritálhatja.
márc. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Klímatisztítás kell.

Pollenszűrő cserével egybekötve.

Legegyszerűbb egy "klímabomba" ahogy előttem is írták, vagy ózongenerátor (ez mindent visz).

Mindkét esetben belső keringetéssel kell járatni a kocsit zárt ajtokkal ablakokkal egy darabig, aztán nagyon alaposan kiszellőztetni (fél nap)

márc. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A klímaváltozás az oka.
márc. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na ez durva. Egyébként ha én soha nem használtam a kocsimba a klímát, akkor nem baj, hogy nem volt kitisztítva?
márc. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 fűtést sem?
márc. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fűtést azt igen. Pollen szűrő minden évben cserélve van.
márc. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeséget írok, de akkor elvileg nem para, bár én a nyári szezon kezdete előtt át szoktam nézetni a klímással.
márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!