Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek saját motorral...

Szerintetek saját motorral lehet úgy menni AM jogsira hogy nem teljesen gyári?

Figyelt kérdés
Egyik barátom váltani szeretne nagyobb motorra mivel eléggé jól ismerem ezért jóval olcsóbban adná a motorját.pontosan egy Aprilia SX 50/70 elmondása szerint 90+-al megy. Szerintetek így baj lesz ebből hogy nem 45 a végsebessége?
márc. 28. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szivás azzal a motorral a rutinpályát megcsinálni. Fehérváron nincs elkerítve a rutinpálya,egy kisebb ipariparkban van, és felmentem a saját SX50esemmel, mikor nem volt senki. Lehet,hogy én vagyok béna, de az enyém nagyon nem szereti a lassu haladás, akkor le akart fulladni,kis gázra meg hamar ugrik. Hasonló motorok vannak a sulinak is, de mindegyiknek fel volt csavarva az alapjárata
márc. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a gyakori tévedés, hogy senki nem mondta, hogy 45 legyen a motor végsebessége. Az vagyon leírva, hogy 45 legyen a tervezett végsebessége. Aztán ha a megvalósításkor több lett, ez van. :D Más kérdés, hogy amúgy csak 40-nel mehetsz vele, akkor is, ha tud gyorsabban is menni.


"Lehet,hogy én vagyok béna, de az enyém nagyon nem szereti a lassu haladás, akkor le akart fulladni,kis gázra meg hamar ugrik" - ezt úgy hívják, hogy kétütemű motor :D

márc. 29. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De amúgy az enyém sem szereti a lassú haladást. Emlékszem én a rutinpályán végigmentem még a dobfékes 250-essel. Aztán a sorkettes 500-assal. Ahhoz képest a 600-as sornégyes nagyon jópofán magát vezetve körözött. Aztán otthonra megvettem ugyanazt a 600-asat, de fojtatlanul. Na, azzal szerintem most tudnék végigmenni a rutinpályán, 2 éve jogsiztam. Jogsizás közben arra nevelni kellett magam, hogy ne alapjáraton csináljam a pályát, hanem adjak gázt is. De ez csak technika kérdése. Minden motor képes mindenre is, csak meg kell tanulni, gyakorolni kell. :) Le akar fulladni? Adjál gázt. Nagyon ugrik? Legyen laza a csuklód, tanulj meg óvatosan adagolt gázt adni. :) Nem könnyű, ezért járunk tréningekre, ahol egy napig annyit gyakoroljuk ezeket, hogy aztán közúton is meglátszik a haszna. :)
ápr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!