Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Max 2 millióért melyik szerint...

Max 2 millióért melyik szerintetek a jelenlegi legjobb és legmegbízhatóbb "csapatós" hétvégi autó?

Figyelt kérdés

Erről a cikkről jutott eszembe, hogy szeretnék a birtokomban tudni egyet, de nem tudom milyen amit el is bír a pénztárcám.

[link]


Havi nettó fél millió a bevételem és alapvetően nincs semmilyen komolyabb kiadásom, szóval akár 300 ezret tudnék havonta egy másik kocsi fenntartására költeni. De nyilván szeretném a lehető legnagyobb megbízhatóság mellett a legnagyobb élvezeti faktort keresni.


A következő típusokban gondolkoztam sorrendben, hogy mennyire vágyom rá:

* MINI Cooper S R53: Iszonyat élvezetes kompresszoros gokart, de félek, hogy nem tudnám fenntartani. Ugyanez igaz bármely BMW-re (3-as kupé és Z3 kivételével amúgy a bajor márka nem vonz).

* SAAB 9-3 Aero X: Gyönyörű és egyedi, de szintén félek a költségektől és alig találok V6-os modellt valamint lehet unalmas hétvégi autónak.

* VW Scirocco: Mivel 2 milka alatt esélytelen így hajlandó lennék többet is áldozni rá, de csak akkor ha napi 100km-es ingázós autónak is használható lenne amit kétlek. Illetve az 1.4 TSI se tudom mennyire életbiztosítás

* Mazda MX5: Talán olcsó, de a legkevésbé izgatnak a roadsterek és úgy tudom eléggé rozsdásodnak is.


Ennyi jutott eszembe, ha van nektek ezeknél jobb alternatívátok 2 milka alatt esetleg a fentiek valamelyikének vásárlását ajánljátok akkor azt pozitívan fogadnám.



márc. 28. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Én tuti valami régi, nem rohadó BMW-t vennék. De sajnos én nem ott vagyok, hogy hajlandó vagyok autóra költeni nem kevés pénzt havi szinten, hanem nekem meg is éri lélekben.
márc. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik turbóbenzines bestia jó lehet én azt mondom, főleg, hogy ennyire tudsz még félrerakni karbantartásra is. Jóval kellemesebb a benzines hangja, mint egy dízelnek. Az itt említetteket én kihagynám, mert azért ezekkel van probléma és messze vannak a megbízhatótól és a mazda az tud rohadni ja. Volkswagen valamelyik egyszerűbb technikájú, erősebb motoros akár jó is lehet, a turbótól még a benzines is elég jól megy.
márc. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2: Értelek, és akkor tudnál néhány példát mondani típusra mikre gondolsz elsősorban?
márc. 28. 23:56
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

#3 Én valami ilyesmire gondolok, nem lesz problémamentes, de egyik "csapatós" sem. Kényelmes, jól megy, élvezetes. A maradék pénz pedig jól jöhet helyrerakásokra.


[link]

márc. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volkswagen konszernen belül amibe a 2literes 115lovas szinte kinyírhatatlan motor került. Nissan primerába is volt 2literes, de 150lovas motor. Vasaló swift sport az 125lovas vagy fiesta st a kétezres évek közepétől. Nyilván egyik sem mai, de ebből a pénzből ilyesmiket tudsz venni. Vagy még a hyundai kupé jutott eszembe.
márc. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mx3.
márc. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsivel drágább, de élményben visszaadja:

[link]

Ha nem akarod túllépni a keretet, akkor 2.0 VSA 160 ló, esetleg 8gen 2.2 dízel+chip, 170-180 paci kijön belőle, bár a futóműve a 7gen-nek jobb.

márc. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!