Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Más autósiskolánál is így van?

Más autósiskolánál is így van?

Figyelt kérdés
Megvolt beszélve egy adott napra, hogy vezetek viszont én beteg lettem és én ezt aznap jeleztem az oktató illetve az iskolavezető felé. Az oktatóm közölte velem, hogy így ez a 2 órám levezetettnek minősül így úszik a pénzem. Ha most esetleg az ember kórházba kerül akkor is ezt csinálják? Ez egyébként így normális vagy lehet további intézkedéseket tenni?

márc. 29. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden szektorban általánosan érvényes, hogy 24 órán belüli lemondás esetén fizetni kell, mintha igénybe vetted volna a szolgáltatást. Szerintem nincs gond ezzel. Persze, méltányosságból eltérhetnek ettől, de bárki bekamuzhatja, hogy megbetegedett, ha kórházban feküdnél, az nyilván más lenne.
márc. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Aláírtad a szerződést, abban benne van a feltételek, de bizonyára az oktató is elmondta az elején. Nálunk úgy volt, hogy két nappal előre kell jelezni, ha nem mész, különben levezetettnek minősül.

Nyilván nem mindegy az sem, hogy mikor, milyen stílusban jelzed ezt az oktatónak. Ha mondjuk reggel első dolgod, és neki van ideje körbetelefonálni a többi tanulót, hogy lukasórája van, jöhet hamarabb, aki akar, akkor nyilván rugalmasabb, mintha benyögöd délben, hogy ja nem mész délután. Akkor ugyanis azt jelenti, hogy ő ugyanúgy ott fog malmozni üresjáratban.


További intézkedéseket nem tudsz tenni, ugyanis az iskolába iratkozáskor és a szerződés aláírásakor elfogadtad a szabályokat.

márc. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért, bukjon miattad aznap 20-30 ezer forintot? Miért kellene neki ekkorát szívni miattad? Nyilván te sem tehetsz róla, de ő meg főleg nem, szóval nem tudom milyen alapon várnád el, hogy elengedje.
márc. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az egész világon minden iparágban így van
márc. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tavaly augusztus óta új rendszer van.Az oktató köteles a napi vezetést előre felrakni gondolom azért nem tudott törölni.

Azt is fel ke rakni pl hol vesz fel és hol lesz vége az órának, eléggé megnehezítették a dolgukat.

márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kissé hihetetlennek tűnik nekem, hogy 24 órával előre jelezni kell, hogy beteg leszek.


Szerintem egy orvosi igazolás birtokában nem húzhatják be a pénzed.

márc. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!