Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi időt érdemes szánni a...

BQNJFE kérdése:

Mennyi időt érdemes szánni a BMW múzeum megnézésére?

Figyelt kérdés
A müncheni BMW múzeumra vonatkozik a kérdés. Első sorban olyanoknak szól, akik jártak már ott. Tudom, hogy rengeteg paramétertől függ, hogy mi a válasz a kérdésemre. Bármilyen tapasztalatot, meglátást szívesen fogadok. Alapvetően a márka és egyáltalán az autók és járművek iránt mélyen érdeklődő gépészmérnök vagyok.

márc. 31. 03:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Torinoban a Fiat múzeumban bő 2 órát töltöttem úgy, hogy nem vagyok műszaki érdeklődésű, de úgy éreztem, hogy hozzátartozik a város történetéhez és nem bántam meg, hogy megnéztem. A legjobban az ikonikus régi modellek tetszettek, mögéjük vetítve a filmek, amelyekben szerepeltek. Az időrendbe állított piros Forma I-es versenyautók is érdekesek voltak. Sok modern autó mellett csak elsétáltam, nem olvastam el a műszaki adatokat. Gondolom a BMW is hasonló szisztéma szerint van berendezve, az internet jellemző tartózkodási időnek mindkettőre 2,5 órát ír. Szerintem Te szánj rá egy fél napot.
márc. 31. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha át is akarod olvasni az összes infót, meg a videókat is megnézni a kocsik mellett, akkor 1 teljes nap nyitástól zárásig. minket csak a kocsik érdekeltek úgy pár óra elég, ha kényelmesen ellődörögsz.
márc. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ja es van BMW Museum és BMW Welt.
márc. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy 3-as írja. Van a BMW Welt, ingyenes és főleg új autók/motorok vannak kiállítva. Az út túloldalán meg ott a BMW múzeum. Szerintem a kettőre 2 óra elég kb. De persze ez nagyban a tempódtól függ.
márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jó igaz, egesz nap ott lenni felesleges, azzal túloztam kicsit, annyi nem kell. de jó pár óra igen, ha tényleg minden érdekel.
ápr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amúgy mi voltunk a maranellói ferrari múzeumban is, nekem orbitális csalódás volt. alig volt autó kirakva. volt amit nem is szabadott lefotózni csak pénzért:D amik ott voltak az tény, hogy királyul néztek ki, de többet vártam. ami a szívem csücske az ott volt: a ferrari 2004-es forma 1es autója, ami szerintem az eddigi legszebb f1es autó.
ápr. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2-3 óra elég, hacsak nem vagy nagy BMW fan és olvasol el mindent az utolsó betűig. Nekünk a 2 órába még az Isetta próbakör is belefért.
ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5 perc kb
ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!