Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alsó cső meleg,felső forró,de...

Alsó cső meleg,felső forró,de miért?

Figyelt kérdés
Alul van a termosztát,az valszeg nyit időben. Meleg a cső. Felül van az érzékelő a hengerfejnel,ott viszont forró a cső és 100 fok körül van a vizhofok. Legteleniteni elvileg nem kell,de azért vegigmentem a proceduran. Nem lett jó persze. Talán a vizpumpa nem szállít eleget? Előző vizpumpaval is 98 fok körül volt a hő.
márc. 31. 14:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

#10


"ennél a típusnál nem mehet 95 fok fölé"


Milyen típusnál?

Mióta használod?


Hiába vitázol az 1-essel, nem egyértelmű mi a problémád ha nem írsz típust, mert nem ez az általános.


Van más jelzés arról, hogy túlhevült a víz?

Vagy ennél a titkos típusnál nincs visszahűtés, a mutató jelzi csak hogy baj van?

márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Benne van a kézikönyvbe. Le van írva feketén fehéren.87-95 fok az elfogadott. Nincs tulhevulve, nem forr, viszont hosszútávon örülnék, ha 90 fok körül lenne. Ha a kézikönyv 100 fok körül irna,nem zavarna.
márc. 31. 21:43
 13/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ír az a kézikönyv mást is arról a titkos típus hőmérséklet visszajelzőjéről.


Tudtad, hogy amikor jól működik, akkor sem pontos hőfok értéket mutat? Egyik autóban sem?


Vannak típusok, amiken nincsenek számok sem a mutató mellett.

Vannak, amikben már mutatót sem jelenítenek meg (elkerülve az ilyen pánikokat).


Viszont mindegyik tipus jelzi valamilyen módon a túlhevülést. A tiéd most nem figyelmeztet ilyesmire.


Jól tippelek nemrég vetted? Nem használtad eddig melegebb időben? (20 fokok voltak ma)

márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
2 hónapja vettem,de már akkor is fixen ennyi volt a hőfok. Régi auto,amúgy már csakazert sem árulom el milyen😂 85 körüli, maradjunk titokban burkolozva. Itt semmi nem jelez,semmire nem hagyatkozhatsz,csak a visszajelzore,és amit a motorterben látsz és érzel.
márc. 31. 22:39
 15/24 anonim ***** válasza:

A titkos, 85 körüli autó, amit 2 hónapja vettél magas hőfokot mutat. Nagy az eltérés a kézikönyv szerinti elfogadott értékektől. Aggasztó nyilván.


Ki lett cserélve a vízpumpa, meg a termosztát (az kétszer elvileg), és légtelenitetted is, bár azt nem kellett volna. Nem lett jobb.


Szerintem tudom mi lehet.

márc. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Fogalmad sincs,mi?😅 mert én amúgy már tudom,és jó is lett.
ápr. 1. 00:19
 17/24 anonim ***** válasza:
Én is tudom, de már úgyis rájöttél te is. Grat.
ápr. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"már csakazert sem árulom el milyen"


- Doktor Úr, fájdalmaim vannak.

- Hol érez fájdalmat? Milyen jellegű fájdalom? Mióta érzi?

- Rohadj meg, ha ennyi alapján nem tudsz meggyógyítani, akkor takarodj innen te tudatlan csicska. Igaz hogy te vagy a szakértő és segíteni próbáltál, de tudod mit? Szarok rá, rohadj meg.


Köszönjük Pistike. Édesanyád biztos büszke rá, hogy ilyen gyereket nevelt.

ápr. 1. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Amúgy minden infót elmondtam, ami alapján,ha tényleg értesz hozzá,tudtál volna segíteni. Mivel elmondtam,hány fokosnak kéne lennie,érzékelő,termosztát hol van, leirtam pontosan a problémát, innentől már tok mindegy milyen kocsi,mert maga a rendszer ugyanúgy működik mindegyiken. Amiben különböznek (legtelenites,hofok) azt leirtam. Ha nem értesz hozzá,mond azt,nem kifogások kellenek. De téged meg anyádat biztos így nevelt,hogy okoskodj bele mindenbe,meg ha hülye vagy hozzá akkor is. Kosst a semmit megegyszer.
ápr. 1. 09:01
 20/24 anonim ***** válasza:

#19 Ezeket az infókat utólag írtad le, miután ki lettél oktatva. Egyáltalán nem ugyanúgy működnek, ezt csak te hiszed így, mert nem értesz hozzá és ezt képtelen vagy beismerni. Segítséget képtelen vagy elfogadni, az itt hozzászólók között volt kettő top 10-es és egy top 20-as válaszoló, szóval hidd el, nem a segítő szándékkal van baj, hanem veled, aki nem hajlandó elfogadni azt.


Legközelebb a kérdéseidet a humor kategóriába írd ki, mert egy bohóc vagy. 🔴honk honk🔴

ápr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!