Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alsó cső meleg,felső forró,de...

Alsó cső meleg,felső forró,de miért?

Figyelt kérdés
Alul van a termosztát,az valszeg nyit időben. Meleg a cső. Felül van az érzékelő a hengerfejnel,ott viszont forró a cső és 100 fok körül van a vizhofok. Legteleniteni elvileg nem kell,de azért vegigmentem a proceduran. Nem lett jó persze. Talán a vizpumpa nem szállít eleget? Előző vizpumpaval is 98 fok körül volt a hő.
márc. 31. 14:56
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Hallod te tényleg idióta vagy😂😂 hát olvasd már el a kérdést,mindent leirtam,csak a kézikönyv szerinti vizhofok jött később,de akkor se értettél semmit,és azóta sincs lovesed se mi a gond te papagáj 😂😂


Igen,volt is aki érdemi választ adott,meg is jegyeztem és megkoszontem, te carmechanic-on nevelkedett okostojás.

ápr. 1. 12:15
 22/24 anonim ***** válasza:

"mindent leirtam,csak a kézikönyv szerinti vizhofok jött később"


"elmondtam,hány fokosnak kéne lennie,érzékelő,termosztát hol van, leirtam pontosan a problémát"


1. Hány fokosnak kéne lenni: nincs a kérdésben.

2. Érzékelő helye: nincs a kérdésben.

3. Pontosan a probléma: írtál VALAMIT, ami SZERINTED probléma, de pontosnak a legkevésbé sem pontos, annyira nem, hogy abból még az sem biztos, hogy tényleg probléma. De a hiányosságokat már mind leírtam korábban.


Te is tudod, hogy egy nagy büdös semmi az, amit leírtál, illetve azzal is tisztában vagy, hogy egyáltalán nem értesz hozzá. Persze nem is tudnád rejtegetni, hiszen aki ilyet ír, hogy a pontos típus és motor az mindegy, az nyilvánvalóan soha nem látott még autót, csak kívülről.


Mindezzel semmi baj sincsen. Senki sem érthet mindenhez. Én ehhez értek, te nem. Te meg gondolom máshoz értesz, amihez én nem. A különbség annyi, hogy nekem nem esik nehezemre beismerni, úgy mint neked. Továbbá amikor kérdezek, mert nem értek hozzá ezért kérdezek, akkor nem azokat a hozzáértőket hordom el mindenféle szarnak, akik segíteni próbálnak. Nem, ez bizony te vagy. Gusztustalan, szánalmas.


További jó szórakozást a hengerfejes bontószökevény koporsódhoz, aminek a bajára soha a büdös életben nem fogsz rájönni.

ápr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

"2. Érzékelő helye: nincs a kérdésben."


"Felül van az érzékelő a hengerfejnel,ott viszont forró a cső és 100 fok körül van a vizhofok."


Hát te komolyan teljesen analfabéta vagy😂😂😂😂 duplán is,mert írtam már te idióta,hogy tegnap meglett mi a baj és jó is lett, te szerencsétlen.


És még te fikazol hogy nem írtam semmit,miközben ott van feketén,fehéren 😂😂és csak mondod,hát hülyét csinálsz magadbol😂😂

ápr. 1. 12:56
 24/24 A kérdező kommentje:
Na,amúgy ismét látszik mennyire okos vagy és értesz hozzá. Hengerfejes auto fixen tartja a hőfokot mi? Te szerencsetlen😂😂
ápr. 1. 12:58
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!