Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ár érték arányban legjobb robogó?

Wcpumpa01 kérdése:

Ár érték arányban legjobb robogó?

Figyelt kérdés
Érdekelne mélyk éri meg 50ccm kategóriában, mind alkatrészügyileg és azért szedje is a lábát szépen.

márc. 31. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb.
márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Japán a tuti, abból is a jó állapotú.
márc. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Piaggio vagy Yamaha 4T robogók jók. Nincs büdös kipufogószag utánad, kevesebbet fogyaszt és nem megy rosszabbul, mint egy 2T gyári állapotban.
márc. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amelyik szedi a lábát, az már nem olcsó. Kínait érdemes elkerülni, hacsak nem értesz a szereléshez.

Honda Dio, Yamaha Jog ár/értékben verhetetlen. Viszont kb. 40 az utazójuk, ha nyelezed, akkor 60, de azzal nyírod a hajtást, motort.

Aprilia sr50 megy mint a meszes, de egy megkíméltebb darab közel annyiba kerül, mint egy 250-es nagyrobogó.

ápr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Yamaha Vinot vettem, az volt a szempont, hogy japán legyen, tudjon menni 55-60-nal, és tetsszen a külseje. Szerintem ár-érték arányban teljesen jó, Honda Dio kicsit olcsóbb, azt tudom még ajánlani. Amúgy most 250 ezer alatt nem nagyon találni jó állapotú max. 10 éves robogókat, szóval annyit én mindenképp szánnék rá a helyedben.
ápr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hondából, Yamiból nyugodtan lehet venni a 20 évest is, csak karban legyen tartva. Amelyik nem indul melegen, vagy gyorsításkor lomha, rángat, ledadog, azzal nem éri meg foglalkozni.
ápr. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!