Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishim hátsó sárvédő...

Mitsubishim hátsó sárvédő rohad. Javíttattam. Szinte pontosan egy évet bírt. Mással újra javíttattam. Most fél év. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Mindkét lakatost több hozzáértő referencia ajánlotta. Mindkét műhely tiszta és világos volt (Csepel szigeten több műhelyt megnéztem. Úgy tűnik a világos műhely luxus.)

Hogyan lehet hozzáértő lakatost találni? (Csepel sziget)

Nem neveket, hanem keresési módszert keresek.



márc. 31. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem jó lakatos kell, hanem jó fényező a lakatos után.

De sajnos a rohadás ilyen, szélmalomharc.

Jobban jársz az autócserével

márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Referencia munkák alapján tudnál ítélni - ha Rozsda Jóska 5 éve csinálta az autót és még most is hibátlan, akkor oda menj. Egyébként meg sajnos némi autós kattanás kell, hogy munka közben lásd amit kell. CVH jut eszembe hirtelen korrekt helynek, de fényező is épp olyan fontos, mint írták.
ápr. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hozzáértő referencia? ha egy év múlva lerohad akkor az igenfos munkát végzett.. plusz le is kéne fényezni..

de átlag lakatosparaszt nem szereti belülről kezelni a lemezeket, csak feltákolja a régire rálapolva azt jóvanaz...

ápr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg. Javítás után mi volt? Úgy hagytad alapozva? Legalább le kéne ecsetelni vagy spray.
ápr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fényezve kaptam vissza. Azért fél év után újra rohad, az nekem egy kicsit barbár munkának tűnik. Nem is akarom visszavinni. Ha ennyire barbár keresek mást. Ehhez kértem segítséget.
ápr. 1. 12:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Én visszavinném egy INGYENES újracsinálásra..

Első körben megnézném hogy BELÜL miként van kezelve, vagy csak a nyers fém aztán annyi?

ápr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Többféle javítási módszer van. Le kell pucolni a rozsdát, és akkor dől el melyiket kell alkalmazni, ránézésre nem lehet megmondani. Ha a lemez hibátlan elég alapozni, szórózni, majd festeni. Ha a rozsdát már nem lehet lepucolni, vagy a lemez elvékonyodott vagy lyukas akkor irány a lakatos. Hátsó sárvédőnél a legtutibb, ha javítóív van cserélve, a legtöbb típushoz lehet is kapni.
ápr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 az, hogy milyen javítási módszerek vannak, meg hogy valójában mit művel a "lakatos"... az általában igen durván távol áll egymástól. :)
ápr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem létezik korrekt lakatos-fényező páros?
ápr. 22. 08:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos létezik, de nem érnek rá.
ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!