Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erősítőhöz a pozitív kábelt...

Erősítőhöz a pozitív kábelt próbáltam bevezetni az utastérbe, de gányolás nélkül nem menne, így inkább letettem róla.. Viszont találtam egy vastag kábelt ami eleve bemegy az utastérbe. Így is jó lenne? Ez minek lehet a kábele?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy erre a vezetékre kötném az erősítő pozitív kábelét. Kint az akkunál ehhez a kábelhez egy 110A-es biztosíték tartozik, bent a bekötés után ugyanúgy beiktatnám a kábelhez kapott 40A-es biztosítékot is.


[link]

[link]

[link]


ápr. 4. 09:45
 1/4 krwkco ***** válasza:
52%
Azon lehet az ablakfűtés, ülésfűtés, rádió, ventillátorok és a reflektorok (ha a reléjük az utastérben van). Ha 40 amperrel megterheled, lehet, hogy a maradék már kevés lesz. De ha van ilyen 110A-es biztosítékod tartalékban, akkor ki lehet próbálni. Minden terhelés bekapcsolva és maximális hangerő. Hadd szóljon! :-)
ápr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Nem tenném....
ápr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is kipróbálnám és majd mutatna valamit.

De ahol ezek a kábelek bevannak vezetve , ott még egyet pluszba betudsz húzni.

ápr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddig jó :))
ápr. 5. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!