Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv!Autót szeretnék venni....

Szabbi70 kérdése:

Üdv!Autót szeretnék venni. Ami érdekelne Hyundai Tucson 1.6 T-GDI vagy NISSAN QASHQAI 1.6 DIG-T. 2015 évjáratúak. Melyiket javasolnátok és miért? Kérlek titeket csak komolyan hozzáértők vagy saját tapasztalattal rendelkezők írjanak. Köszi!!

Figyelt kérdés
Esetleg KIA SPORTAGE is

ápr. 5. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
ápr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sokat olvastam és sok videót néztem de ilyen rosszat nem hallottam sehol
ápr. 6. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Ma még talán a mazdának lehet jó szívó motorja meg a suzukinak ami kevésbé szopó.
ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem és köszi a választ!!! Esetleg hasonló árban valami SUV tipped? Muszáj vagyok SUV-ban gondolkodni sajnos
ápr. 7. 11:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézd, ha mindenáron suvot kellene vennem, akkor maradnék a jelenlegi márkámnál. Ami amúgy szintén Nissan. Viszont az enyém egy 2004-es r.ohadtul megbízható autó. Ami még nem annyira renault.....csak a váltó bár már van 330ezer km és napi használatban van. Szóval első generációs QASHQAI-at vennék. Vagy sx4 scross, ami feltehetően dinamikusabb csak a suzuki nem ért se a kényelemhez se az aerodinamikához.


[link]


Vagy esetleg honda hrv 2010 környékéről. Az baj ezekkel a nagyon új sok elektronikás euoro 6-os autókkal, hogy g.ci sok baj van velük. Direkt azért írtam régebbit. Bár ha ezt megnézed jobban megérted.


https://www.youtube.com/watch?v=lLwnoBWIJBo&t=2s

ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ápr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!!
ápr. 8. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!