Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toronyszilent gond balesetvesz...

Semmi, szinte por.. kérdése:

Toronyszilent gond balesetveszélyes?

Figyelt kérdés
Passat B5.5. Teljes lengőkarszett lett cserélve rajta nemrég. De utólag derült ki, hogy a jobboldali torony szilent kopog nagyobb úthibákon, illetve nyikorog-nyekereg ha az udvarban megyek kifelé. Most ismét szét kéne szedni az egészet, meg újra beállíttatni a futóművet. Mi van ha ezt most kicsit halasztom? Történhet bármi rossz, azon kívül, hogy idegesítő, ahogyan kopog? Mert ugyebár itt nincs toronycsapágy szerepe!

ápr. 5. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Háát ugye, elöször is... Mivel igy a futómű geometria nem olyan mint amilyennek lennie kelll, romlik az uttartás, jobban kopnak a gumik, a fútómű minden része jobban kopik mert nem ugy állnak ahogy kéne nekik.


Érdemes a toronyszilentet kicserélni ha szar, és ha már szét van szedve a toronycsapágyat is.

ápr. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én most egy opel komplett első futóművét cseréltem, és mindenre gondoltam kopogás miatt, csak nem a kerékcsapágyra....

Merthogy az lógott, de borzalmasan.

És semmi hangja nem volt.


Cseréltem komplett gólyalábat is, hát a régi rugó, meg toronycsapágya kb egybe volt rohadva. :D


Most 1 ujjal tudom tekerni álló helyzetben is a kormányt, 33 éves F astra. :D


Na meg a féltengely csuklót valami barom lecserélte utángyártottra, meg is volt pusztulva.

Raktam bele egy 29 éves gyárit, ami teljesen hibátlan, bontóból.

ápr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!