Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Hiace 1999-ben biztonsá...

Toyota Hiace 1999-ben biztonsági öv és gyerekülést hogyan?

Figyelt kérdés
Adott egy 1999-es 6 személyes toyota hiace, kisteherautó. Mivel nem vagyok első tulajdonosa nem tudom, hogy gyárilag se volt benne hátul öv, vagy csak kiszedték-e belőle. Hogyan deríthető ki? Amennyiben nincs benne hátul öv, hogyan lehet benne gyerekeket szállítani? Ami öveket láttam, azok is csak 2 pontos kivitelűek, isofix-ről meg kár is álmodni... Fontos, hogy itt a bírságolás, jogi része a kérdéses számomra, nem az, hogy felelőtlen vagyok-e...
ápr. 6. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ne a birságolás legyen az első hanem a gyerek egészsége és élete.
ápr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, ha nincsen benne öv, akkor nem is szerelhető bele, öv nélkül pedig illegális a gyerekülés. Rendőr meglátja, irány a börtön.
ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
“irány a börtön”🤣álomvilágban élsz!🤣🤣 akkor az összes lomis cibbány sitten lehetne ahogy a furgonokban a rendőr szeme láttára ül az 5 honapos meg a 8 eves gyerek ülés/hordozó minden nélkül!
ápr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Kérdező nem cibbány, ez a különbség.
ápr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!