Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miket lehet hallani a Cupra...

Miket lehet hallani a Cupra márkáról?

Figyelt kérdés

Mivel viszonylag új autómárka a Cupra, így nem találtam olyan sok véleményt, információt, hogy mennyire bírják, van-e velük valami márka-specifikus gond, mennyibe kerül a fenntartásuk, mennyire megbízható autó, stb.

Elsősorban a formentor 2.0 TSI 190 lőerős motorja érdekelne.



ápr. 6. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
VW konszern, elvileg a VW sportos utcai modelljei. Régen Seat márkanév alatt (akkor is a VW alá tartozott) a Cuprák voltak a sportosabb Seat modellek. A Seat márkanevet dobta a VW, a Cuprát megtartotta önálló márkaként.
ápr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A Volkswagen 1986-ban vásárolta meg a Seatot, így azóta gyárilag Volkswagen-motor és számos német alkatrész van a Seatokban, hiába spanyol márka.

Régebben csak a Seat-modellek sportos csúcsváltozatain használták a Cupra nevet, végül a Seat 2010-ben alkotott belőle önálló márkát, ami így a Seat révén automatikusan a Volkswagen-csoport tagja lett.

Szerintem nem kell annyira mélyre ásni a dologban, elég ha a Seattal veszed “egy kalap alá” ! Új márka, de régi nagy tapasztalatú háttérrel.

ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyanolyan mint az összes többi Volkswagen, ami arra a platformra épül, tehat egyáltalán nem ismeretlen, attol hogy korabban a Cuprát nem használták önálló márkaként. Formentorral mentem, szerintem jó kis autók.
ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Kíváncsiságból utána akartam nézni, de a Cupra Formentorból nincs 190 lóerős változat, a 2.0 TSI motorja 245 és 310 lóerős változatokban van!
ápr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#2, de van 190 lóerős verzió. Ha a Cupra oldalán konfigurálsz, akkor a motor teljesítményének a kiválasztásakor lehet kérni.

Valószínűleg a nagyobb teljesítményűek a populárisabbak, azért sincs nagyon reklámozva a "butított" verzió.

[link]

ápr. 8. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!