Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan öregségi nyugdíjasok...

Olyan öregségi nyugdíjasok részére a hivatásos jogsit ki érvényesítheti meg amelyben a jogosult nem dolgozik Gkv ként. Háziorvos? Üzemorvos? Foglalkozás egészségügyi szakorvos?

Figyelt kérdés
ápr. 7. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyan az az orvos mint a többit.
ápr. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A körzeti háziorvos.
ápr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Házi orvos vagy foglalkozás-egészségügyi szakorvos.
ápr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3/3 válaszolótól kérdezem, mehetek elsőre a foglalkozás egészségügyi szakorvoshoz is? Beutaló ehhez nem kell?
ápr. 7. 13:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt a foglalkozás-egészségügyi szakorvosod vagy az asszisztense fogja telefonon megmondani. :D
ápr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem! Sajnos a háziorvosom külön külön küldözgetett különböző szakorvosokhoz, tehát nem egyszerre. És ezek időbe teltek lejárt már a jogsim. Most olyan helyre akart küldeni, amely az elsőfokú alkalmatlanság fellebbezésére kerülne sor, de ilyen alkalmatlan minősítéssel nem rendelkezem, mert a háziorvosom ilyent nem adott részemre, adott egy címet telefonszámot és leírta hogy mivel a legutolsó alkalmassági vizsgálaton nem kértem a hivatásos kategóriák hosszabbítását, ezért szerinte azokat már elveszítettem, és szerinte újból kell vizsgáznom a hivatásos kategóriákból.Nos a másodfokú bizottság csak az orvos általi alkalmatlanságot vizsgálja, amit az első fokon eljáró orvos, bizonyítékaival alátámasztott.Az nem orvosi szakkérdés, ha egyszer kéri egyszer meg nem kéri a jogosult a hivatásos kategóriák érvényességét. Ezért most áll ez az ügyem, mert a háziorvosom nem adja meg, már a B kategóriára sem az alkalmasságomat, de erről papírt nem állított ki részemre.
ápr. 7. 14:36
 7/9 anonim ***** válasza:
De ugye tudod hogy jogsihoz az orvosi nem feltétlen a saját orvosodtól kell? Oké, úrvezetői, de 17 évesen elmentem az akkori gyerekorvosomhoz. Elkezdett valami A3-as kartont töltögetni, mindenféle idegrendszeri vizsgálatot csinált, aztán behisztizett, hogy menjek el a tőlem 70 km-re élő, heti egyszer rendelő szemészemhez a szemüvegem miatt. Az autósiskola meg megmondta, melyik orvos írja nekem alá a papírt, ha reggel 7-kor megyek a körzeti rendelőbe. :)
ápr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
68 éves vagyok, és nem gyerek!Elküldött a háziorvosom szemészetre, diabetológiára, kardiológiára és belgyógyászatra külön külön tette mindezt. Csak a kifogásokat keresett a háziorvosom, de eddig nem talált most meg újabbakat keres. Na erre már nem hivatott a háziorvosom.
ápr. 7. 17:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor megkeresed azt az orvost, aki szó nélkül aláírja. Tudod, hogy él a te városodban is ilyen, ne hazudd azt, hogy nem ismered.
ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!