Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 B7 vs B8 szerintetek?

Audi A4 B7 vs B8 szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Megéri váltani B7ről B8ra jelenleg egy B7esem van 2.0PDTDi semmi bajom nincs az autóval szeretem imádom a jó állapotban van szerkezetileg meg mindenhogy de az ember nyilván vágyik az újabbra kérdés az hogy megéri lecserélni a régit vagy nem?

ápr. 8. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt nem is az a lényeg, hogy megéri-e hanem, hogy fent tudjad tartani normálisan. Ha igen, akkor semmi gond.
ápr. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A fent tartással nincs probléma.
ápr. 9. 14:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor nincs is kérdés. :)
ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Morzsi007 ***** válasza:
52%
Akkor legyen inkább B9 :) Legrosszabb esetben azok is már 8 évesek.
ápr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen és amit kellett már kicseréltek rajtuk.
ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem probléma hogy hisztis akkor b8, ha valami bombabiztosabb kell akkor b7, és abból is lehetőleg a 2.0i, nekem volt, imádtam, 300.000 körül mondjuk már csipegette az olajat, de cserébe végig csak olajat szűrőt gyertyát és vezérlést kellett cserélni rajta, a fogyasztása 1-1.5 literrel több mint a mostani 2.0cr-emnek, de szervízben annyival kevesebbet is kért.
ápr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok, nem olvastam végig amit írtál, én mindenképpen azt mondom hogyha a jelenlegivel nincsen komolyabb bajod, akkor semmi értelme a cserének, a b8 hisztisebb mint a b6/7 minden tekintetben, annyival meg nem tud többet, hogy megérje. Egy közepesen felszerelt b7 pedig bőven tud annyit amennyit így 2024ben egy autónak tudnia kell.

Ahogy előttem is írták, b9re lenne értelme cserélni, de ott nagyon mazsolázni kell mert sok ütött kopott széthajtott xar akad már köztük amik ilyen excéges longlifeos hidegen gyilkolós autók voltak, meg g13mal használták, olajpumpa meghajtót nem cserélték stb stb.

ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!