Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen elektromos rollert...

Milyen elektromos rollert ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Napi munkába járáshoz kellene,napi táv max 2x10km.

Bicikliút,közepes minőségű.

88kg vagyok,44-es lábam van.

Fontos lenne hogy jó minőségű legyen,ne rázzon szét,és ne kelljen minden nap tölteni sem,60km-t azért tudjon.

Ne legyen nagyon nehéz,mert vonatozok is vele.(bicikli emiatt kiesik,arra jegy kell)

Vízálló legyen,tempomatos.

Ár másodlagos,400-ig mennék.



ápr. 9. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Nem ráz szét azzal kis kerékkel, legfeljebb az agyad kiugrik a helyéről.

Inkább egy pedelec biciklit vegyél.

ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Írtam,hogy miért nem jó a bicikli,erre az első kommentelő rögtön azt javasolja.😅
ápr. 9. 19:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Én valamilyen Joyor rollert ajánlanék, mert ezeknek magyar ügyfélszolgálatuk van az enjoyroll személyében, akik bármilyen alkatrészt kicserélnek meghibásodás esetén és nem kell külföldről rendelgetni.


Innen nézz szerintem:


[link]

ápr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Érdemes lenne már megjegyezni: vízálló roller nincs, kivétel az így megépített, azaz a kölcsönzős rollerek. A kérdés csak az, melyik meddig bírja az esőt....

Egyébként ár érték arányban és a megtehető km, rugózást figyelembe véve, talán az Egoway.hu oldalon a 21Ah roller lenne neked megfelelő.

ápr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És most, mi az elképzelés? Minden rollernél, ott van a leírásában a hatótávja, a vízállósága, a súlya, van-e rajta tempomat, stb.. és a te igényedhez mi fogunk rollereket böngészni, és szólunk, ha találtunk neked megfelelőt?🤣 Azért vannak itt merész gondolatok...
ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5-ös


Nagy IQ-ra vall ahogy ezt ideböfögted,nem sokat segített.

Tapasztalatok,szervízháttér, egyéni vélemények érdekelnének...

ápr. 16. 18:03
 7/9 anonim válasza:
Ne menny vele bicikli úton
ápr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6

Nagy IQ-ra vall, ha számodra ez ideböfögést jelent. Az egyéni vélemények, nem biztos, hogy a te igényeidnek megfelelnek. Hiába írom ide, hogy pl. az Engwe S6 egy jó roller a kategóriájában, nincs rajta tempomat, és nem vízálló, csak fröccsenésálló. Hupszika! Szóval továbbra sem mi fogunk rollert keresni a te igényeid szerint.

ápr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem is kell nektek keresni,nyugodtan lapozz tovább...

A többieknek köszönöm!

ápr. 17. 05:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!