Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külföldről olcsón sportautó?

Külföldről olcsón sportautó?

Figyelt kérdés

Régóta álmom egy c63 amg w204 Mercedes és autoscouton láttam hogy sokkal olcsóbban vannak mint itthon, akár 5 millió Ft-al olcsóbban is. 25000 euróért találtam párat (ezek a legolcsóbbak) és a keretem is ennyi volna

Kérdésem hogy ezek mennyire lehetnek jó vételek? Használható vagy azonnal 5 millió javítási költség, motor felújítás stb (papírozást leszámítva)

Második autónak lenne használva, inkább csak hétvégi, “horvátba leugrós”, játszós…

Hozzá teszem nem vagyok milliárdos és nem akarok azonnal nagyobb költségekbe menni vele


ápr. 10. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem a török gumis ismerösöm (aki egyébként elég vastag anyagilag) eladta, mert nem annyira szerette a 20 feletti fogyasztást.
ápr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél egy 124-es S500-at... Az még MERCEDES.
ápr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja most nézem csak 25e euro a keret, akkor felejtős az S500.
ápr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ápr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül ilyen olcsók ezek...

Elvesztették az értékük 50-60%-át és csak olcsóbbak lesznek.


Egy 124-es 500E meg szimplán megduplázta az értékét és évről évre megy fel...

Már nem is kapni 20 millió alatt kb.


De ha baxxót akar az ember akkor ott a 140-es 7.3 brabus 40-60 millió huf között.


Ezek igazi nyers, erőgépek.

A 204 c63 csak egy játékautó mellettük.

Volt "szerencsém" vezetni, szerintem nulla a vezetési élménye.


Kérdező: erősen ajánlom, hogy próbálj ki egyet mielőtt milliókat költesz rá aztán csalódás lesz a vége.

ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


Az 5ö-s tudja miről beszél! A g.ci sok elektronika elveszi teljesen a vezetés élményét. Ennyike.

ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
natyon lyók
ápr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt ne hidd hogy a török nepper különb mint bármelyik.
ápr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8 inkább rosszabb. Valahogym ha kérdezel, akkor már biztos benne, hogy vásárolsz is töle, és le nem vakarod. H mégis, akkor meg meg van sértödve.
ápr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

6: egyrészt az elektronika.

Másrészt kikapcsolt ESP-vel vezethetetlen, így tökre értelmetlen az 500-600 lóerő.

Kanyarokban bena mert nehéz mint a dög.

Annyira agyon van szigetelve, hogy 200km/h-nál olyan mint egy opel astra h 50km/h-nál.

Számomra élvezhetetlen egy ilyen autó.


Nem vagyok oda a szappantarto méretű 2000es évekbeli Mazda mx5-ösökért de, hogy az 1000szer jobb élményautó az tuti.

ápr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!