Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik a szebb...

Szerintetek melyik a szebb autó? A BMW E60 vagy az Audi A5?

Figyelt kérdés
Nekem mindkettő bejön. A BMW inkább feketébe, addig az Audi fehérbe jön be a legjobban...

ápr. 12. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindkettő szép autó alapvetően. Én BMW párti vagyok, de az A5 formája bejön nekem is.
ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A5. De ha e39-et írtál volna, akkor arra tettem volna a voksomat!
ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az A5 az szerelem volt első látásra, mikor 2007-ben elsőre megláttam, mikor megelőzött egy, most is emlékszem tisztán, hogy egy fehér A5 volt, és hogy hol, mikor láttam meg, tátva maradt a szám, és nem tudtam mi ez az autó. Azóta nagyon tetszik, bár már túlságosan megszokta a szemem, de még mindig egy szép autó, főleg az első generációs coupe.

Az E60-ast sokan szidták, milyen csúnya, én emlékszem mikor még ez volt az aktuális új 5-ös, akkor is nagyon tetszett. Közben eljutottunk oda, hogy filléres széthajtott autó lett, de még most is tetszik. Nem jobban, mint az A5, de az E60-ban imádom, hogy semmivel sem lehet összetéveszteni, nem olyan, mint az újabb BMW-k, hogy még azt se tudom hirtelen, milyen generáció, nemhogy milyen modell. Egy E60-ast 1 km-ről felismerek bármikor, és ez zseniális.

ápr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!