Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 500-600ezerig melyik a legjobb...

500-600ezerig melyik a legjobb autó? Miket ajánlotok mint alternatíva?

Figyelt kérdés

Az alábbi autók közül 3db 1.6 motorosak (100le körüliek) de van 1 ami 1.4 16v (98lovas) ferdehátú vagy akár kombi kivitelben.


Octavia első gen 1.6

Golf 4 1.6

Opel G astra 1.6

Renault Thalia 1.4 16v


Mi a véleményetek ezekről a kocsikról? Párommal szeretnénk autót venni de nem tudunk dönteni. Város+pálya vegyesen menne max 130km/H tempóval akár többen is. Nem száguldozni akarunk, inkább egy megbízható és jól kezelhető autót szeretnénk ami ha akár egy picivel is de biztonságosabb mint egy swift (ültem swiftben, szerettem is, de eljárt a legenda felett az idő)



#első autó #1.4 16v #500-600ezer #Kezdő kocsi
ápr. 15. 16:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
15%
Pályára nem való 500 ezres autó. Oda minimum 2 millióért szoktak venni. 500-ért Wagonr a legjobb, de nem való pályára.
ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

#1


Mért ne lenne valo egy 500ezres a pályán való haladásra? Nem versenyezni akarunk ott hanem ha balatonra megy az ember akkor az autópályán a legegyszerűbb. Nem értem mért a 2misis autó való pont pályára

ápr. 15. 16:47
 3/25 Mad Max2 ***** válasza:
76%

suzuki ignis


De amugy az Opel g astra is jó vétel


golfot, octaviát ennyiért max a bontószökevény félékből kapni


A Thalia meg fapados de tény hogy nem rohad és mivel a francia autóknak nem jó a hírük(joggal) igy nagyon olcsók

Lehet belőlük jót találni.

Valami idős bácsi autója pl amit keveset hazsnáltak abból is jó vétel

ápr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

#3


Köszi

G astra amin nagyon gondolkodtunk. Meg a. Thalia, körbe kérdeztük pár helyen még szerelők is ajánlani tudják mert olcsó a kocsi meg az alkatrészei is.

ápr. 15. 17:22
 5/25 anonim ***** válasza:
Régi Swift sedan 1.6.
ápr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
59%
#3 Mutass már egy jó állapotú Ignist 500-ért... Annyiért a kínálat legalja van, kezdhet mindent helyrerakni rajta, aztán szarozza a márkát. Jó állapotú Ignis 1-1,5 millió ft.
ápr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Mad Max2 ***** válasza:
ápr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Mad Max2 ***** válasza:

Az ignishez az alkatrészek pofátlan olcsón kaphatók

És amugy legendásan megbízható masinák.

ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
MadMax2 és el is hitted, hogy a kínálat aljáról a hibátlant fogod kapni?
ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Mad Max2 ***** válasza:

15-20 éves autoktól mit vársz?


A lényeg hogy minden müködjön.


Lehet hogy a kárpit kopott vagy efféle "hibák" vannak de akinek hibátlan autó kell az új autót vegyen, bááár a mai újautók már újkorukban sem hibátlanok.


Én anno mikor ignist vettem, elvittem olajcserére, + megnézettem mi az amit cserélni javítani kell.

Kellett bele fékbetét, 10 ezer kb

javították a kábelköteget a hátsó ajtónál mert megtört a kábel és nem világított az ajtóba a harmadik féklámpa.

És kb ennyi


kifizettem vagy 40 ezer forintot és távoztama szervizből

Ez kb 5 éve volt


Azóta 1-2 dolgot keleltt cserélni, pl kuplungbowden, én magam cseréltem, a bowdent 2000 forintért vettem

Ki kelett cserélni egyik oldalon a toronycsapágyat és a szillentet, az alkatrész volt 10 ezer forint+ 15 ezer a munkadíj


Ilyesmi alakatrészárakra lehet igni s esetén számítani, ha nem valami átverős autószerelőre bízod az alkatrész beszerzést.


És sose hagyott ott sehol. szeretem mert magasépítésű, praktikus, van benne klima szervó meg ami kell, ugy megy földuton mint egyx terepjáró:D

ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!