Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SUZUKI VITARA alternatíva?

SUZUKI VITARA alternatíva?

Figyelt kérdés
Vitara vásárlás van betervezve,de tegnap olvastam, hogy az 1,4 mild hibrid egy idő után " megtorpan" és a márkaszervíz felteszi a kezét. ez, hogy "megtorpan" megrémisztett! nem járok mindennap autópályán melóba járó lenne napi 2x10 km. re. elektromosban is gondolkodtam, de csak a vitara árára van keret! új IGNIS,SWIFT,SX4 nem játszik.csak új szalon autóban gondolkodom.

ápr. 15. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És?
ápr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Szolovjov ***** válasza:
46%
Melóba járósnak új kocsi? Arra egy kotla hulladék kell. Amúgy talán az egyetlen Suzuki amit duzzogva elfogadnék az a Vitara. De a 8 éves példányokért is horribilis összegeket kérnek. Annyiért adnak normális komfortú autót is.
ápr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 szövegértés! írtam új autó kell, mert megtehetem! melóba nem kell jó autó, hogy minden reggel induljon?-persze, néha elmegyek kicsit messzebre is, ne adj isten nyáron balcsira! vagy budapestre! oda nem kell a megbízható autó, hogy ne járjak úgy mint dzsuzsák haverod a lánchídon?
ápr. 15. 12:31
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

Én akkor egy Dacia springet vennék, kicsit kellene kipótolni csak.

Városba első osztályúak az elektromosak.

VAgy nézegettem a Kona is van elég jó árban és kevés km-rel.

AZ hogy van benn 30000 az szinte semmi.

ápr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az a baj Vitara árában csak hasonszőrű kisköbcentis mild-hibrid kocsik vannak. Nem tudom pontosan a "megtorpan" alatt mit éretesz, hogy alapból ilyen vagy van valami típushibája?
ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha megtehetnéd hogy melóba járós autót szalonból veszel akkor nem itt kérdezősködnél
ápr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
6 vagyok: Bodnár Hajnalka a kérdés kiírója ku.r.v.@ an.y.áz.ik meg g.cizik privát üzenetben. Milyen szánalmas😂😂😂
ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A Hajnalka?

Igazi úrinő lehet!

De legalább olvasta, hogy a Suzuki megtorpant egy idő után.

ápr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Mad Max2 ***** válasza:

megtorpan?


A betyárját neki


Mi az hogy megtorpan, Mostmár csak ezt kéne tudni

ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 mindjárt bemásolom kis türelmet! nem én találtam ki!
ápr. 15. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!