Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külső, belső kormányösszekötő...

Külső, belső kormányösszekötő gömbfejből milyet érdemes venni Toyotához? Utángyártott új vagy bontott gyári?

Figyelt kérdés
Szerelő azt mondja bontottat érdemes, de van bontós ismerőse, szóval azon keres is és gondolom Toyota nem gyárt magának ilyeneket, hanem ő is megveszi valamelyik utángyártótól(?) Az lenne a lényeg, hogy minél tovább bírja probléma nélkül. Ti melyiket választanátok?
ápr. 16. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ebből én biztos nem vennék bontottat.

Nem lehet nagyon drága újonnan se és az évekig bírja.

ápr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem vennék bontottat.
ápr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Újat mindenből kivéve váltómű kárpit ülés . Behaltam amikor mercimre vettem jobb utángyártott fékbetétet 5 ezer db , ajanlottak 2000 Ftba bontósat . Egyik munkatárs a régi Fordjára mindent kukázott , megéri kockáztatni és allandó villogó műszerfallal ámokfutni ....
ápr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is le kéne tisztázni, hogy mit szeretnél.


A belső kormányösszekötő (axiál) rúd és a külső kormányösszekötő gömbfej két külön dolog.


Futóműalkatrészből egyébként csak az öngyilkos jelöltek és a prolik vesznek bontottat... 10-20 ezer forintos alkatrészekről beszélgetünk, nem milliós kiadásról.


Nem tudom, van-e hozzá gyári, vagy gyári utángyártott (igen, ilyen is létezik), de a Lemfölder és a Meyle HD kb. mindenhez gyárt futóművet, ezekből biztosan tud rendelni a szerelőd. Már ha nem lehúzni akar.

ápr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!